2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Rumšiškių baldų įmonę nuniokojo didžiulis gaisras

Rumšiškių baldų įmonę nuniokojo didžiulis gaisras

Paskelbta: 2013-12-08 17:02:21
Perskaitė: 2091
Ketvirtadienio vakarą kilo gaisras Rumšiškėse. 21 val. 51 min. Bendrajame pagalbos centre numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių raj., Rumšiškių miestelyje dega A.Jasevičiaus individualios baldų įmonės lakavimo cechas.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti ugniagesiai iš Kaišiadorių, Kauno, Rumšiškių, Pravieniškių, Žiežmarių, Kruonio ir Žaslių. Jiems atvykus, lakavimo cechas jau degė atvira liepsna.

Kadangi pastate buvo laikoma degiųjų medžiagų ir lako medienos produktams gaminti, ugnis plito milžinišku greičiu, liepsnos veržėsi per skardinį pastato stogą. Pastato viduje visur girdėjosi sprogimai.

Gaisrui gesinti gelbėtojai nuo atvirų vandens šaltinių nutiesė tris magistralines linijas, kurių ilgis siekė 350 metrų. Gaisravietėje dirbo net aštuonios autocisternos.

Ugniagesiams nepavyko išsaugoti vieno pastato – sudegė lakavimo cechas, tačiau išgelbėtas šalia esantis priblokuotas pastatas prie sudegusio cecho.

Prieš pat vidurnaktį ugnies plitimą pavyko sustabdyti, aplink baldų įmonę buvo labai daug dūmų. Jų kvapas jautėsi ir visame miestelyje.

Net ir likvidavus gaisrą vietoje liko budėti Pravieniškių ir Rumšiškių ugniagesiai, nes naktį buvo stiprus vėjas ir baimintasi, kad žarijos gali vėl užsiliepsnoti.

Gaisro priežastis dar nėra žinoma, o patirta žala tikslinama.Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai