2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Kauniečių restauruoti antikvariniai baldai keliauja ir į įžymybių namus, ir į užsienį

Kauniečių restauruoti antikvariniai baldai keliauja ir į įžymybių namus, ir į užsienį

Paskelbta: 2019-04-01 23:36:19
Perskaitė: 2189
Kauniečiai Vilma ir Laimonas Simonaičiai daugiau nei ketverius metus užsiima baldų restauravimu. Jų naujam gyvenimui prikelti baldai keliauja ir į Lietuvos įžymybių namus, ir į užsienio šalis. Kaip patys sako, „tai gana sunkus, tačiau labai įdomus darbas, kuriame nėra rutinos”, tačiau neretai teigiamas emocijas užgožia naudotų baldų pardavėjų nesąžiningumas.

Restauruoti baldai nepraranda populiarumo

V. Simonaitė su vyru šio amato mokėsi privačiai, vaikščiojo į įvairius seminarus, tačiau geriausių pamokų, anot moters, davė praktika. Šeimyninis restauratorių duetas šioje srityje dirbti pradėjo po to, kai ieškodami klasikinių baldų savo namams susidūrė su problema, kad rinkoje nėra restauruotų baldų ir profesionalių restauratorių.

Kai V. ir L. Simonaičiai pradėjo restauruoti baldus sau, atsirado poreikis iš draugų, o vėliau ir iš draugų draugų. Šiuo metu jų restauruoti baldai šeimininkus suranda ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose Europos šalyse – Italijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Danijoje, Vokietijoje, Norvegijoje.

„Svetur mūsų pagrindiniai klientai yra lietuviai, tačiau esame laimėję Danijos kompanijos skelbtą konkursą ir atlikome 340 kėdžių restauraciją. Emigrantai sako, kad užsienyje baldų kaina yra ženkliai mažesnė nei Lietuvoje, tačiau restauruotų – 4–5 kartus didesnė ir visiškai neatitinka atliktų darbų kokybės“, – kalbėjo V. Simonaitė.

Daugiau :
https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/930080/kaunieciu-restauruoti-antikvariniai-baldai-keliauja-ir-i-izymybiu-namus-ir-i-uzsieni

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai