2023 Spalio 03, Antradienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Verslo žinios

„Vilniaus baldai“ dėl gamybos pokyčių prognozuoja mažesnius pardavimus

Paskelbta: 2013-02-18 21:49:58
Investicijų įmonės „Invalda“ kontroliuojama didžiausia Lietuvoje baldų gamybos įmonė „Vilniaus baldai“ teigia, kad mažesnius praėjusių metų pardavimus lėmė paskutinį ketvirtį pradėtas keisti Švedijos koncernui „Ikea“ gaminamų baldų asortimentas. Dėl gamybos pokyčių prognozuojami mažesni ir šių metų pardavimai.

„Dėl minėtų pokyčių 2013 metais bendrovė neprognozuoja pasiekti 2012 metų pardavimų, tačiau tikisi dirbti pelningai ir išsaugoti visas darbo vietas“, – rašoma „Vilniaus baldų“ pranešime.

Anot bendrovės, iki pirmojo pusmečio pabaigos bendrovėje pasikeis apie pusė gaminamos produkcijos asortimento ir įprastu režimu gamykla dirbs tik nuo rugsėjo – įmonė nebegamins ilgą laiką asortimente buvusių įvairių konstrukcijų lentynų, tačiau bus pradėti gaminti vaikų kambario baldai, rašomieji stalai. Anot bendrovės, nauji gaminiai yra sudėtingesni ir „kuriantys didesnę pridėtinę vertę“, o tai esą yra aukštas „Vilniaus baldų“ įvertinimas.

Anot įmonės, planuojamos investicijos į technologinius įrengimus 2012-2013 metais sieks 27 mln. litų. „Vilniaus baldai“ anksčiau skelbė, kad pernai investavo 12,3 mln. litų, o sausį baigė įrengti detalių kalibravimo ir gręžimo liniją, kainavusią 10 mln. litų.

„Vilniaus baldai“ teigia, kad 2013 metų antrąjį ir trečiąjį ketvirčius gamybą koncentruos pagrindinėje gamykloje bei didins darbo pamainų skaičių, nes antroji gamykla bus techniškai pertvarkoma. „Vilniaus baldai“ visą produkciją parduoda „Ikea“.

Skaitykite daugiau paspaudę nuorodą...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai