2024 Balandžio 14, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Verslo žinios

SBA pajamos priartėjo prie milijardo litų ribos

Paskelbta: 2012-11-26 11:23:59
Konsoliduotos koncerno SBA pajamos per pirmuosius devynis 2012 m. mėnesius, lyginant su atitinkamu 2011 m. laikotarpiu išaugo 62 proc. ir siekė 832 mln. litų.

Vien per trečiajį šių metų ketvirtį SBA valdomų įmonių pajamos sudarė 309 mln. litų ir buvo 66 proc. didesnės nei prieš metus. 2011 m. pirmųjų devynių mėnesių koncerno apyvarta buvo 513,6 mln. litų.

„Užsibrėžtas ambicingas tikslas – 2012 metais pasiekti milijardo litų pardavimus ne tik bus pasiektas, bet ir viršytas. Investicijos į technologijas ir nuosavų prekių ženklų vystymą leido mums padidinti veiklos efektyvumą bei kurti didesnės pridėtinės vertės gaminius, o tai teigiamai įtakojo grupės įmonių rezultatus“, – sako koncerno SBA strateginės plėtros viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Vieno iš koncerno verslo vienetų – SBA baldų grupės – pardavimai per pirmuosius 9 metų mėnesius sudarė 480,8 mln. litų ir buvo 28,4 proc. didesni nei pernai. „Gruodį naujojoje koncerno gamykloje „Mebelain“ bus pagamintos pirmosios bandomosios baldų detalės, o 2013 m. pradžioje startuos nuolatinė gamyba – ši gamykla mūsų baldų grupei suteiks papildomą konkurencinį pranašumą. Kartu su „Novo Mebel“ fabriku Rusijoje, Baltarusijoje pastatyta „Mebelain“ orientuosis į bendrą Muitų sąjungą sudarančių Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano rinkas, kur matome nemažą augimo potencialą. Lietuvoje esančios baldų įmonės ir toliau orientuosis į eksportą Vakarų kryptimi“, – sako E.Valentinavičius.

Net 50 proc., iki 26 mln. litų, augo įmonės „Kauno baldai“, pakeitusios verslo modelį ir nuo masinės gamybos perėjusios prie savų kolekcijų vystymo bei naujų baldų modelio kūrimo, pajamos. „Itin spartus „Kauno baldų“ rezultatų augimas rodo, kad orientacija į nuosavus prekės ženklus yra teisinga kryptis – bendrovė pirkėjams siūlo daugiau nei 500 skirtingų gaminių spektrą ir aktyviai dalyvauja kuriant „Parra“ tarptautinį ženklą“, – sako koncerno SBA viceprezidentas.


Skaitykite daugiau:

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai