2024 Liepos 13, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Verslo žinios

IKEA atidarys viešbučius Baltijos valstybėse

Paskelbta: 2012-08-19 10:40:52
Švedijos baldų milžinė IKEA ketina už 1 mlrd. eurų Europoje atidaryti mažiausiai 100 viešbučių, informuoja AFP. „Mes jau kuris laikas Europoje ieškojome žemės nuosavybės ir per artimiausias savaites pranešime, kur atidarysime savo viešbutį“, - sakė už projektą atsakingas IKEA atstovas Haraldas Mulleris.

Dienraščio „Svenska Dagbladet“ straipsnyje teigiama, kad IKEA ketina atidaryti mažiausiai 100 viešbučių Vokietijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Nyderlanduose ir Baltijos valstybėse.

Viešbučių statyba bus finansuojama IKEA ženklo įplaukomis, tačiau jie nebus ženklinami kompanijos ženklu, o juos valdys viešbučių valdybos kompanija.

Baldai viešbutyje taip pat nebus iš IKEA tinklo, kuris specializuojasi nebrangių baldų, kuriuos vartotojai gali surinkti patys, gamyba.

Straipsnyje teigiama, kad investicijos iš viso sudarys maždaug 1 mlrd. eurų, tačiau IKEA atstovai tikslių skaičių nepateikė.

H. Miuleris dienraščiui sakė, kad IKEA ketina atidaryti nebrangius ir praktiškus viešbučius miestų centruose.

„Mes atsisakysime visų nereikalingų dalykų, kaip viešbučių restoranai, ir vietoj jų suteiksime gerus pusryčius, spartų interneto ryšį ir veiksmingą administravimą, kad išeinant iš kambario būtų galima išvengti formalumų“, - teigė H. Miuleris.

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai