2012 Vasario 11, Šeštadienis
Kodėl verta miegoti ant Lono čiužinių

Paskelbta: 2010-05-11 19:14:42

Perskaitė: 334




Medicininiais tyrimais įrodyta, jog kokybiškas čiužinys padeda išvengti kai kurių sveikatos sutrikimų bei teigiamai veikia žmogaus sveikatą. „Lonas“ siūlo kompleksišką įvairių čiužinių ir jų priedų asortimentą. Ilgo medžiagų kūrimo ir gamybos tradicijų bei patirties rezultatas-garantuota aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas.


„Lono“ čiužiniai – išmaniųjų technologijų pritaikymas individualiems vartotojo poreikiams. Fiziologiniai skirtingų lyčių kūno skirtumai – anatomija, ūgis ir kūno svoris – kartais iškelia individualius reikalavimus sveikam miegui. Todėl, remiantis medicininiais tyrimais, čekų specialistai sukūrė skirtingų konstrukcijų čiužinius, kurie geba prisitaikyti prie kiekvieno vartotojo. „Lonas“ su Čekijos partneriu čiužinių gamintoju „Gumotex“ savo šalyse pasiūlė sertifikuotus medicininius čiužinius ir pagalves. Čekijoje šiems gaminiams, klasifikuotiems kaip medicininės neinvazinės I klasės priemonės, taikomas lengvatinis PVM – kaip vaistams. Klinikinio įvertinimo išvadose teigiama, kad šie čiužiniai yra „kokybiški, užtikrinantys aukštą oro pralaidumą, tamprumą ir formos stabilumą“. Taip pat tyrimais įrodyta, kad jie „užtikrina tinkamą stuburo atramą ir sumažina spaudimą susilietimo vietoje ir dėl ortopedinių savybių tinka ilgą laiką lovoje gulintiems žmonėms, gera profilaktika nuo pragulų“.


Čiužiniai pagaminti iš antibakterinių, antialerginių, pralaidžių orui ir ilgaamžių medžiagų. Jie siūlomi su ekologiškais, ypatingų savybių užvalkalais, pvz. Tencel®, 100 % natūralus audinys išsiskiriantis ypatingu minkštumu ir maloniu lietimo pojūčiu, pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis- kylant patalo temperatūrai pluoštas „atsiveria“, puikiai pasišalina drėgmė ir šilumos perteklius. Šaltyje pluoštas „užsidaro“ , neprarandama šiluma. Natūralus antibakterinis pluoštas puikiai sugeria kūno drėgmę (50% geriau nei medvilnė), taip natūraliai užkertamas kelias bakterijų dauginimuisi, išvengiama grybelių ir nemalonių kvapų.


Siūlomi „Lono“ čiužiniai yra skirtingo kietumo/minkštumo, todėl prieš perkant reiktų juos išbandyti vienoje iš 10-ies „Lono“ firminių parduotuvių. Taip pat yra puiki galimybė pasinaudoti 3 -jų naktų čiužinio bandymo laikotarpiu, kuris taikomas „Išskirtinės linijos“ ortopediniams čiužiniams. Miegokite sveikai ir patogiai, ilsėkitės ant „Lono“ čiužinių.




Šaltinis: http://www.lonas.lt
     
Talpinama: Serveriai.lt. © 2005-2012