2023 Rugsėjo 24, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Baldininkai eksportą pakeitė internetu

Baldininkai eksportą pakeitė internetu

Paskelbta: 2014-11-05 18:10:01
Perskaitė: 2024
Provanso stiliaus baldų prekybos bendrovė „Privee“ sumažino eksportą, mažmeninę prekybą perkėlė į internetą ir jau planuoja verslo plėtrą, kurią vykdys franšizės pagrindu.„Net kai turėjome saloną, daug žmonių mus rasdavo būtent per internetą, skambindavo ir tada atvažiuodavo pirkti. Nusprendėme pereiti prie šiuolaikiškų prekybos technologijų ir prekybą plėtoti tik internetu“, – sako Ignas Rėksnys, baldais su ženklu „Privee home“ prekiaujančios UAB „Privee“ direktorius. Anksčiau bendrovė turėjo prekybos saloną baldų centre „Domus galerija“, tačiau pernai rudenį jį uždarė. Pasak vadovo, tai paskatino ir IKEA atidarymas. Konkuruoti su švedų prekybininke mažai bendrovei galimybių esą nėra, todėl nuspręsta pertvarkyti verslą, mažinti sąnaudas.

„Veiklos sąnaudos sumažėjo apie 5 kartus, susitraukė išlaidos nuomai, reikia mažiau darbuotojų, o pardavimai liko labai panašūs. Be to, anksčiau dauguma klientų buvo iš Vilniaus, o dabar tokių – mažuma, daug perka ir iš kitų miestų“, – el. prekybos naudą mato p. Rėksnys.

Sumažintos sąnaudos leidžia siūlyti nemenkas nuolaidas ir taip patraukti pirkėjų akį. Štai dabar, euro įvedimo proga, įmonė sugalvojo 34,528% nuolaidos akciją.

Plačiau:


Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai