2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

"Klaipėdos baldai": didžiausias turtas - darbuotojai

"Klaipėdos baldai": didžiausias turtas - darbuotojai

Paskelbta: 2014-09-17 13:39:45
Perskaitė: 2518
Viena didžiausių ir moderniausių Lietuvos baldų pramonės įmonių AB "Klaipėdos baldai" iškilmingai paminėjo 60 metų jubiliejų.

Žvejų rūmuose vykusio šventinio renginio metu neatsitiktinai daugiausiai dėmesio skirta bendrovės darbuotojams. Nes, pasak įmonės vadovų, darbuotojai yra didžiausias bendrovės turtas bei tik jų profesionalumo, darbštumo ir kūrybiškumo dėka "Klaipėdos baldai" sėkmingai dirbo visus šiuos šešis dešimtmečius.

"Visų klaipėdiečių šventė"

"Klaipėdos baldai" savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1954 m., kai degtukų šiaudelių fabriko vietoje įsikūrė tuometinis Klaipėdos baldų fabrikas.

"Tikiu, kad jei "Klaipėdos baldai" šiandien gamintų degtukus - tai būtų geriausi degtukai pasaulyje, - šventinio vakaro metu sakė SBA koncerno viceprezidentas Egidijus Valentinavičius. - Pradėjusi nuo spintų gamybos, šiandien bendrovė "Klaipėdos baldai" yra viena moderniausių baldų pramonės įmonių Europoje. Įmonė tapo ir SBA koncerno kūrimosi pagrindu, iki šiol visos koncerno įmonės lygiuojasi į klaipėdiečius."

"Klaipėdos baldai" - viena gražiausių spalvų pastarojo meto uostamiesčio istorijoje. Kartu įmonė yra ir atsakingas miesto socialinis partneris, nuolat svariai prisidedantis tiek prie miesto socialinių ar kultūros projektų įgyvendinimo, tiek ir prie infrastruktūros gerinimo. Ši šventė yra ne vien tik įmonės darbuotojų, bet ir visų klaipėdiečių, nes "Klaipėdos baldai" yra neatsiejama miesto dalis", - teigė uostamiesčio baldininkų pasveikinti atvykęs miesto meras Vytautas Grubliauskas.

"Visus šiuos dešimtmečius įmonė augo, nuolat keitėsi, o svarbiausia - didėjo darbuotojų gretos, - sakė "Klaipėdos baldų" direktorius Vidas Mišeikis. - Būtent visiems įmonės darbuotojams ir noriu šiandien padėkoti. Tikiu, kad dabar įmonėje dirbantys ar ateityje dar dirbsiantys žmonės ir toliau tęs bei puoselės gerąsias "Klaipėdos baldų" tradicijas."

Daugiau skaitykite ....

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai