2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Šiuolaikiniame biure – ir masažo kilimai

Šiuolaikiniame biure – ir masažo kilimai

Paskelbta: 2012-03-05 11:16:58
Perskaitė: 2215
Kasmet rengiama prestižinė ir viena didžiausių Skandinavijoje baldų parodų sutraukia šimtus dizainerių, projektuotojų, architektų iš visų Europos šalių.

Stokholme eksponuotas baldų ir šviestuvų kolekcijas apžiūrėjo apie 40 tūkst. lankytojų. Daugelis jų domėjosi naujausiomis modernių biuro baldų kūrimo ir gamybos tendencijomis.

Lietuviai sulaukė dėmesio

Baldų viešbučiams, konferencijų salėms, restoranams tiekėja „Vadasiga” siūlo ir ergonomiškų biuro baldų. Daugelyje Europos šalių, kuriose verslo biurų ir valstybės įstaigų aplinka tiesiogiai siejama su darbuotojų veikla, jų nusiteikimu produktyviai kurti, siekti geresnių rezultatų, tokie baldai dabar itin vertinami.

„Skandinavai baldų rinkoje diktuoja madas. Nesitikėjome, kad galime sulaukti išskirtinio dėmesio. Švedus ir suomius labiau domino ne pavieniai mūsų produktai, o visumą atspindinti lietuviškų biuro baldų koncepcija”, – kalbėjo „Vadasigos” vadovas Vaclovas Daukintis.

„Vadasiga” ir jos partnerė, sostinėje veikianti įmonė „Tronhill”, parodos lankytojams demonstravo šiuolaikinio biuro baldus – elektra reguliuojamo aukščio stalus, kėdes, LED šviestuvus. Aukščiausios kainų kategorijos „Tronhill” produktai skandinavams yra žinomi – jų galima įsigyti prekybos tinklo IKEA parduotuvėse.

Stalviršiai gali slankioti

„Skandinavai visada paklaus, ar baldų įmonė įgijusi žaliąjį pasą, ar medžiagos, iš kurių gaminami baldai, nėra kenksmingos sveikatai. Tik po to prabils apie kainą. Su tais, kurie mikčioja, jie išvis nekalba. Mūsų idėjos ir baldai jiems patiko”, – dalijosi įspūdžiais V.Daukintis.

Daugiau skaitykite : http://www.lrytas.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai