2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Biuro ir miegamojo baldai yra itin svarbu

Biuro ir miegamojo baldai yra itin svarbu

Paskelbta: 2014-05-19 12:52:25
Perskaitė: 1935


Kalbant apie biuro baldus, internetinės jų prekybos vietos yra patogios tuo, kad net ir tos kompanijos, kuriose baldus renka keli asmenys gali lengvai išsirinkti prie jų įmonės stiliaus, patalpos, interjero ir darbuotojų poreikių derančius baldus visi kartu niekur nevažiuodami.

MiegamasisAr kada susimąstėte, kad vieni svarbiausių Jūsų kasdieniame gyvenime yra būtent biuro baldai. Atrodo keista, tačiau iš tiesų, dirbantys biuruose juose praleidžia didžiąją dalį savo laiko. Antrą tiek laiko praleidžiame miegamajame, todėl ir miegamojo baldai turėtų būti ypač patogūs ir Jums tinkami bei patinkantys.

Visų pirma, svarbu įvertinti patalpą, kurioje baldai stovės. Jei patalpa nedidelė, joje niekaip netiks masyvūs baldai. Net jei jų dydis ir nėra daug didesnis už kitų baldų dydį. Pernelyg masyvūs baldai ims slėgti, atrodys lyg patalpoje ar kambaryje trūksta vietos, darosi ankštą, todėl norėsis jame būti kaip įmanoma rečiau, o tai sukelia diskomforto jausmą, net jei apie tai ir nepagalvojate.

Itin dideliuose kambariuose ar patalpose modernūs, minimalistiniai baldai neretai taip pat netinka, nes tiesiog paskęsta. Plonytės lovos rėmas miegamajame ar mažytis kompiuterio stalas biure, darbo kambaryje atrodys juokingai, šiais baldais naudotis nebus jauku, nes didelė tuščia erdvė gali imti erzinti, sukelti įvairių baimių ar nemalonių jausmų, todėl tiek miegamojo baldai, tiek ir Jūsų darbo kambario ar biuro baldai turi būti parinkti atsižvelgiant į patalpos dydį.

Plačiau:

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai