2024 Liepos 13, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Baldų salonai tikisi šeštadaliu didesnės prekybos

Baldų salonai tikisi šeštadaliu didesnės prekybos

Paskelbta: 2012-02-29 20:53:17
Perskaitė: 2713
Baldų salonai tikisi, jog šiųmetė prekyba už pernykštę turėtų būti maždaug 15 proc. intensyvesnė, bent jau taip rodo sausio–vasario duomenys.

Vienas svarbiausių kriterijų pirkėjams esą yra kaina, o lietuvių įpročiai, pasak pardavėjų, – nelinkę keistis, praneša LTV „Panorama“.

Du mėnesius po baldų salonus besiblaškanti vilnietė Zofija sako ieškanti baldų naujam butui. Deja, tokių, kurie tenkintų ir dizainu, ir kaina, rasti niekaip negali.

„Pirmiausia, aišku, žiūriu į kokybę. Ieškau baldų savo vaikams: sekcijos, miegamojo, na, visokių“, – sakė moteris.

Kiti salonų lankytojai sako baldus išsirinktų greitai, tačiau paieškos užtrunka, nes norus reikia derinti su namiškiais.

„Dažniausiai žiūriu į modelį, dizainą, o po to žiūriu kokios medžiagos ten. [...] [Dėl kainos, gamintojo, šalies] skirtumo nėra“, – teigė kalbintas vyriškis.

Baldų salonų atstovai sako, kad, pardavimas, palyginti su pernai, gerokai išaugo – šiemet, tikimasi, jis augs 15 procentų. Pirkėjams renkantis baldus svarbiausias kriterijus išlieka kaina.

„Kaip ir pernai, taip ir šių metų pradžioje matome augimo tendenciją. Sausį, lyginant su pernai sausiu, mūsų pardavimai išaugo apie 50 proc. Vasarį panašu irgi tokie rezultatai bus. Tai kalbant apie prognozes kol kas vertinam atsargiai, bet optimistiškai“, – sakė Dovilė Vaickė, UAB „SBA baldų kompanijos“ rinkodaros projektų vadovė.

Daugiau skaitykite : http://www.verslosavaite.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai