2024 Gegužės 20, Pirmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

 Du jaunus verslininkus aplankė žaibiška sėkmė

Du jaunus verslininkus aplankė žaibiška sėkmė

Paskelbta: 2013-11-13 20:49:07
Perskaitė: 2260
Vasarą savo pirmąją baldų kolekciją „Wood & Velvet“ pagaminęs ir pristatęs šiauliečių dizainerių duetas „Inscoco“ išsiskiria ne tik originaliais, novatoriškais sprendimais, bet ir aukšta gaminių kokybe. „Kuriame ne masėms, o tiems, kas nori ir gali įvertinti mūsų darbą“, – tvirtina verslo parneriai.

Nuolatos augantis susidomėjimas, vos per pusmetį veiklos su stambiomis užsienio bendrovėmis pasirašytos sutartys ir iš įvairiausių pasaulio kampelių plūstantys pasiūlymai dirbti kartu rodo, kad „Inscoco“ rado savą klientą. Apie žaibišką sėkmę kalbuosi su naujai iškeptais verslininkais Edmundu Kasčiukaičiu (26 m.) ir Gintaru Mačiuliu (31 m.).

Minčių vienovė

Šiauliečio dizainerio E. Kasčiukaičio pažintis su baldų gamyba ankstyva. „Gimiau ir augau baldžių šeimoje, – pasakojimą pradeda pašnekovas. – Nuo mažų dienų mačiau visą baldo gaminimo procesą – nuo visiško nulio iki šimto procentų. Dalyvaudavau renkantis naujas medžiagas, išbandant įvairius galimus jų lenkimo būdus ir technikas, – atsiminimais dalijasi dizaineris. – Tačiau užvis labiau man patiko tėvo deklaruojamos vertybės: „Svarbiausia – darbuotojai. Jie įmonės širdis“, – kartodavo jis. Tai požiūris, su kuriuo užaugau, gyvenu ir, tikiuosi, perduosiu“, – šypsosi E. Kasčiukaitis.

Daugiau skaitykite :

http://www.delfi.lt/verslas/verslas/du-jaunus-verslininkus-aplanke-zaibiska-sekme.d?id=63263832#ixzz2kYLR2ET4

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai