2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Parduotuvėje kaunietė vos netapo savo sūnaus žūties liudininke  Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/parduotuveje-kauniete-vos-netapo-savo-sunaus-zuties-liudininke-425682#ixzz2jnVHakbv

Parduotuvėje kaunietė vos netapo savo sūnaus žūties liudininke Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/parduotuveje-kauniete-vos-netapo-savo-sunaus-zuties-liudininke-425682#ixzz2jnVHakbv

Paskelbta: 2013-11-05 20:33:21
Perskaitė: 1887
"Gintaro baldų" parduotuvėje Urmo bazėje apsilankiusi kaunietė vos netapo savo mažamečio sūnaus žūties liudininke. Trejų metų Dovydui atidarius ekspozicijoje stovinčios spintos duris, pastaroji netikėtai krito ant jo.

Prispaudė koją

Berniuko tėvas Vaidas Pertikas pasakojo, kad jo žmona su mažamečiu sūneliu užsuko į "Gintaro baldų" parduotuvę rinktis baldų. Mamai būnant netoliese, smalsus mažylis atidarė spintos duris.

"Tą akimirką spinta prarado stabilumą ir virto ant jo. Laimė, mano žmona buvo netoliese ir bandė sulaikyti griūvančią spintą, tačiau, deja, sužalojimų nepavyko išvengti – sūnui spinta prispaudė koją", – pasakojo kaunietis.

V.Pertiko teigimu, spinta buvo nemaža – apie dviejų metrų aukščio ir metro pločio. Darbų vadovu dirbantis vyras sakė, kad jei ne žmonos reakcija, berniuko sužalojimai būtų gerokai rimtesni. Vyras negalėjo paaiškinti, kaip mažas berniukas galėjo nuversti tokią spintą.

Reagavo žaibiškai

Mama, ištikta šoko, griebė verkiantį vaiką glėbin ir nuvežė į Kauno klinikinės ligoninės Traumatologijos punktą. Apžiūrėję ir įvertinę Dovydo būklę, medikai jį skubiai išsiuntė į Kauno klinikas.

"Kojytę reikėjo operuoti. Klinikose sūnui atlikta operacija – atstatytas iškrypęs kaulas. Šiuo metu vaikas vis dar ten, Klinikose, Intensyvios terapijos skyriuje. Įsimetė kažkokia infekcija, nežinome, ko laukti. Ką sako gydytojai? Gali būti ir taip, kad viena jo kojytė bus trumpesnė, tačiau viskas paaiškės vėliau", – liūdnai kalbėjo V.Pertikas.

Vyro teigimu, policijai apie įvykį pranešė patys medikai – Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Daugiau detalių tėvui policija suteikti negalėjo motyvuodama vykstančiu tyrimu.

"Kiek žinau, policija buvo "Gintaro baldų" parduotuvėje, viską fotografavo. Skaudžiausia tai, kad parduotuvėje niekas nesuteikė nė pirmosios pagalbos, nors vėliau žodinio atsiprašymo iš parduotuvės vadovų per kitus asmenis sulaukėme", – tvirtino kaunietis.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/parduotuveje-kauniete-vos-netapo-savo-sunaus-zuties-liudininke-425682#ixzz2jnVTnV9g

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai