2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

 Geri baldai - gera nuotaika

Geri baldai - gera nuotaika

Paskelbta: 2013-10-15 21:38:51
Perskaitė: 2137
Svarbiausia – kokybiškos medžiagos

– Esate palyginęs baldų kūrimą su maisto ruošimu, virtuvės šefo darbu. Kur matote šiuos panašumus?

– Norint gauti kokybišką patiekalą, turi būti naudojami nepriekaištingi ingredientai. Jei naudosi bulves, greitai užaugintas vandenyje, cepelinai bus subliuškę ir greičiausiai gausi sriubą su kukuliais.

Taip pat ir baldų gamybos versle – kuriant baldo dizainą, naudojamos kokybiškos medžiagos.

– Kiek baldams svarbus dizainas?

– Dizainą dažnai mėgstu apibrėžti trimis žodžiais: mokslas, menas ir technologija.

Nors apie tai nesusimąstome, esame nuolatos veikiami dizaino. Koks yra sofos aukštis, kaip atsidaro spintelė, kaip jautiesi į rankas paėmęs mobilųjį telefoną, koks skambučio garsas ryte?

Baldų dizaine yra ergonominiai reikalavimai, į kuriuos atsižvelgi. Bet juos gali keisti ir tobulinti, adaptuoti ateičiai.

Geras dizainas – kai esi patenkintas savo aplinka. Jis visada susijęs su funkcionalumu. Tik grožis nėra dizainas, tai – menas. Baldas turi būti patogus, praktiškai naudojamas.

Nori keisti pasaulį

– Minėjote, jog daiktai, kurie mus supa, paverčia mus tuo, kas esame. Ar daiktai žmonių gyvenime svarbūs?

– Klaidinga galvoti, kad aš skatinu vartotojišką kultūrą. Geras daiktas nebūtinai turi būti brangus, parodantis socialinę padėtį, atspindintis madą.

Kokybiški daiktai mus verčia jaustis kitaip. Jei daiktai patogūs, natūraliai pradedame dieną laimingi – šypsomės. Jei daug šypsomės, darbdavys galbūt pasiūlys geresnę padėtį įmonėje. Sakys: „Tu visą laiką šypsaisi, tau sekasi parduoti, nes neši charizmą.“

Jei leidi vandenį duše ir nulūžo kinietiška rankenėlė – ateini į darbą piktas, bambi, kaip viskas blogai. Jei pasinaudojai kokybiška dušo kabina, išeini iš namų pasišvilpaudamas. Tai yra teigiamo mąstymo pagrindai – jei tikėsi tuo, ką darai, augsi ir pasieksi, ko nori.

Jei pietauji valgykloje, natūralu, tave sups valgyklinė aplinka. Jei pietausi restorane, ten suksis gerokai įtakingesni žmonės. Jei dar ryte nesulūžo dušas – turime visą sėkmės formulę.

– Tarp jūsų sukurtų darbų: baldų kolekcijos, ant vieno Šiaulių prekybos centro stogo esanti terasa, klubinis baras, šviestuvas. Esate įvairiapusiškas?

– Kūrybai iš esmės nėra sienų. Ji neturėtų būti veikiama politikos, karo – absoliučiai nieko. Tu kuri pasauliui.

Daugiau skaitykite : http://nuotr.skrastas.lt/?data=2013-10-15&rub=1144267695&id=1381333050&pried=2013-10-10

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai