Straipsniai

Vilnius baltarusiams – kaip Paryžius
Paskelbta: 2013-09-24 11:11:16
Perskaitė: 1887
Baltarusija – kur kas svarbesnė Lietuvai, nei galime suskaičiuoti. „Oficialioje statistikoje tai atsispindi nepilnai, nes dažnai Lietuvos įmonės į Baltarusiją investuoja ne tiesiogiai iš Lietuvos, bet iš mažesnių mokesčių zonos“, – tikina „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. Tačiau specialistai pabrėžia, kad investuodami Baltarusijoje verslininkai labai rizikuoja: šalyje egzistuoja didelis politinis neapibrėžtumas, nerimą kelia ir nestabili valiuta.Perskaitė: 1887
Prekybos centrų viliotinis
Didelį vaidmenį dvišaliuose ekonominiuose santykiuose vaidina prekybos centrai. Lietuvoje jie – baltarusių traukos objektas, Baltarusijoje – vienas pagrindinių lietuvių verslų.
Baltarusiai juokauja, jog Vilniuje atsidarius baldų parduotuvei „Ikea", nuo šiol automobiliai su baltarusiškais registracijos numeriais rikiuosis ne prie „Akropolio“, o ten, skelbia Baltarusijos naujienų portalas kp.by. Publikaciją palydi keletas džiugių baltarusių komentarų, kad čia jie galės įsigyti tokių baldų, kokių nerastų visoje Baltarusijoje ir dar už patrauklią kainą: „Puiki naujiena! Laikykis, Lietuva, nuo baltarusių piligrimystės, muitine, pasiruošk didesniems darbo krūviams“, – rašo Tatjana.
Daugiau skaitykite .....
http://www.delfi.lt/verslas/verslas/vilnius-baltarusiams-kaip-paryzius.d?id=62213125#ixzz2fnOVFu6w