2023 Rugsėjo 24, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Paroda „Namų pasaulis“: kasmet norisi pareiti

Paroda „Namų pasaulis“: kasmet norisi pareiti

Paskelbta: 2012-02-28 10:43:55
Perskaitė: 2255
Žmogus savo namus kuria neskubėdamas, kiekvienais metais į juos įnešdamas vis daugiau jaukumo detalių. Šiemet jau devynioliktą kartą organizuojamoje specializuotoje parodoje „Namų pasaulis“ kiekvienas lankytojas ras tai, ko jo namuose dar trūksta.

Paroda tvirta kaip namas

Kaip ir kasmet, šiemet kovo 15-18 dienomis, Kaune, Lietuvos kūno kultūros akademijos ir futbolo maniežuose, vyks specializuota statybos, interjero ir apdailos bei baldų paroda „Namų pasaulis“. Keturias dienas truksiančioje parodoje lankytojus pasitiks gausus dalyvių skaičius – dvejose pilnutėlėse salėse ir lauko ekspozicijoje namų jaukumo paslaptis pristatys 200 įmonių. Dauguma parodos dalyvių – Lietuvos įmonės, tačiau atvyks dalyvių ir iš Latvijos bei Slovakijos.

Pasak parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovo Eriko Piskunovo, kurti namus, tai nebūtinai statyti namą. „Gausus dalyvių skaičius, jų teikiama produktų, paslaugų įvairovė nudžiugins visus besidominčius statybomis bei namų ūkiu. Taupydami brangų laiką apsilankiusieji viską ras po vienu stogu: ir naudingus patarimus, ir geriausias idėjas bei sprendimus savo būstui”, - žadėjo E.Piskunovas.

Jis pasidžiaugė, kad tradicija tapusioje parodoje kasmet dalyvauja pastovus skaičius dalyvių – apie du šimtus, o jų pristatoma produkcija pritraukia nemažiau kaip 30 tūkst. lankytojų.

Nuo betono iki minkštasuolio

„Šiemet parodoje „Namų pasaulis“ didžioji dalis dalyvių pristatys statybines medžiagas, interjero elementus, durų, langų, vartų, stogų sistemas, šiltinimo medžiagas, šildymo įrenginius, betono, gelžbetonio gaminius, baldus, laiptus, buitinę techniką, baseinų, pirčių įrengimu, apželdinimo galimybes ir kt.“, - vardijo bendrovės „Ekspozicijų centras“ projektų vadovė Jurgita Kasparavičienė.

Pasak jos, baldų naujovėmis besidomintys lankytojai galės aplankyti išskirtinę ekspoziciją, kurioje bus vien baldai. „Baldų ekspozicijoje“ dalyvaus įmonės pristatančios naujienas baldų gamybos ir interjero dizaino rinkoje, inovatyvius sprendimus sienų apdailai, netradicines lubų apdailos medžiagas, šiuolaikiškus baldų paviršius, novatoriškas technologijas, furnitūrą baldams, vaikiškų baldų naujoves ir kt.

Apstu naujienų

Nors kone kiekvienas parodos dalyvis savo stende lankytojus stengsis kažkuo nustebinti, parodos organizatoriai sutiko atskleisti keletą parodos paslapčių.

Jurgita Kasparavičienė
Projektų vadovė

UAB "Ekspozicijų centras"
tel.: +370 37 33 15 90, 79 29 85
el.p.: jurgita@expo.lt
http://www.expo.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai