2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Provincijos į didmiestį nekeistų

Provincijos į didmiestį nekeistų

Paskelbta: 2013-09-16 13:39:46
Perskaitė: 2015
Kai pirmasis užmatai tuščią rinką, gali joje nesunkiai įsitvirtinti ir imti diktuoti madas. Nors konkurentų netrunka atsirasti, tačiau esant žingsniu priekyje lengviau ieškoti naujų kelių ir taip dar labiau stiprinti savo pozicijas.

Būtent tai patvirtina UAB „Rumšiškių baldai“, veikiančios per 20 m., patirtis. Anksčiau 2.000 kv. m patalpose galėjai pamatyti pačių įvairiausių baldų, nemažą jų dalį sudarė nebrangūs naudoti, atgabenti iš Vakarų Europos, o dabar čia dominuoja senoviniai ar net antikvariniai gaminiai.

„Pasirinkome kitokią asortimento kryptį. Paprastų naudotų baldų siūlo daugelis, o mes galime sau leisti pardavinėti tokius, su kuriai patiems miela dirbti“, – šypsosi Morenas Jasevičius.

Vieta pasiteisino

Nors įmonės įkūrėjas gyvena Kaune, tačiau Rumšiškes verslui pasirinko neatsitikinai.

„Ten gyvena mano tėvai, tad dažnai lankydavausi miestelyje. Tuo metu kaip tik buvo parduodamas pastatas, kuriame sovietiniais laikais veikė restoranas, parduotuvė. Įsigiję patalpas pradėjome čia stalų ir kėdžių gamybą, o netrukus čia pardavėme ir pirmuosius naudotus baldus, kuriuos parsigabenome iš Vokietijos“, – pasakoja verslininkas.

Tais laikais jų paklausa buvo milžiniška: pirkėjai vos atvežtus baldus nupirkdavo tiesiog iš automobilio, net nespėjus jų iškrauti. O štai rasti tokių baldų buvo ne taip paprasta.

„Tuomet dar nebuvo interneto, tad baldų ieškodavome per pažįstamus, gyvenančius Vokietijoje, vykdavome ten patys. Nujautėme, kad ši veikla yra perspektyvi, ir neapsirikome. Netrukus atsirado daugiau prekiautojų naudotais baldais, tačiau mes jau buvome spėję užsitarnauti savo vardą, tad Rumšiškės tapo savotišku sinonimu vietovės, kurioje pirmiausia galima rasti didelį pasirinkimą“, – nurodo p. Jasevičius.

Jis neslepia, kad pradedant verslą buvo abejonių, ar pasirinkta tinkama vieta. Tačiau dabar nė už ką nekeistų jos į didmiestį, nes išryškėjo privalumai: būti netoli greitkelio Vilnius–Kaunas apsimoka, nes pirkėjų nestinga iš abiejų miestų, be to, dirbant provincijoje mažesnės sąnaudos, lengviau galima plėstis, klientams patogiau atvažiuoti, nereikia spręsti automobilių stovėjimo problemų.

Plačiau: http://vz.lt/article/2013/9/12/provincijos-i-didmiesti-nekeistu

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai