2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Interjero parodoje – nuo universalaus dizaino iki siekiamo rekordo!

Interjero parodoje – nuo universalaus dizaino iki siekiamo rekordo!

Paskelbta: 2013-09-06 15:44:51
Perskaitė: 2037
Rugsėjo 19-21 dienomis Klaipėdoje „Švyturio arenoje“ vyks interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2013“. Tai ideali vieta susitikti su interjero dizaineriais, architektais, mažmenininkais, investuotojais bei importuotojais.
Puoselėjama tradicija. Šiemet kaip ir praėjusiais metais atskiras parodos segmentas - universalus interjeras neįgaliesiems. Parodoje vyks diskusija apie visuomeninių pastatų interjero pritaikymą akliesiems ir silpnaregiams. Diskusijos tema: „Gerai neregiui – gerai visiems“ (lekt. Vytautas Gendvilas). Jos metu bus nagrinėjami viešosios erdvės, poilsio zonų, pajūrio, bendros paskirties statinių bei aplinkos pritaikymo žmonėms su regos negalia klausimai Klaipėdos mieste. „Mes nesame mokslininkai ar ekspertai, mes tiesiog praktikai ir vartotojai, turintys regėjimo problemų. Siekiame, jog diskusija būtų priimtina klausytojams, o jos metu apsvarstytume geriausius problemų sprendimus“ - teigia Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro direktorė Daina Vitkauskienė.
Teorija praktiškai. Parodos lankytojus džiugins ne tik specializuoti seminarai, platus interjero ir dizaino prekių, paslaugų pasirinkimo spektras, bet ir naudingos interjero dizainerių konsultacijos. Kvalifikuotų šios srities specialistų patarimai padės priimti optimaliausius sprendimus kuriant arba atnaujinant gyvenamąją erdvę. Taip pat parodos metu vyks kūrybinės dirbtuvės. Profesionalių menininkų pagalba kiekvienas norintis galės pasigaminti įstabią ir unikalią namų interjero detalę. „Popieruko" projektas skatins „dizaino judėjimą“, nestandartinius dizaino sprendimus ir idėjų paieškas naudojant popierių. Projekto atstovai, kartu su parodos lankytojais kurs, mokys ir gamins tūrinius popieriaus paveikslus, kuriuos lankytojai galės pasigaminti ir namuose. Meno terapijos ir socializacijos institutas „Vyta” suteiks galimybę tapyti ant vandens.
Parodoje bus eksponuojami konkurso „Metų interjeras" geriausi 2013 metais realizuoti Lietuvos architektų ir interjero dizainerių projektai. Taip pat bus vykdomas projektas „Interjeras.lt rekomenduoja", kurio tikslas - iš didžiulio interjero ir namų temos paslaugų ir produktų srauto padėti išsiskirti kokybiškiems gaminiams. Čia gims ir bus realizuojamos tikslinės idėjos.
Akcijos atrakcijos. Parodos lankytojams parduotuvė „Amfora" ruošia linksmą pramogą. Bus suteikiama galimybė sužinoti senų stiklo ar keramikos vazų kolekcionuojamąją vertę bei sužinoti rūpimą informaciją apie atsineštą vazą. Taip pat „Amforos” stende bus rengiamas konkursas. Jo metu bus galima laimėti 200 Lt. vertės dovanų čekį apsipirkti šioje parduotuvėje.
Parodoje bus siekiamas gėlių kompozicijų rekordas. Renginio metu iš visos Vakarų Lietuvos sugūžėję floristai ruoš gėlių kompozicijas, kurios bus analogiškos pateiktiems paveikslams. Rekordas bus pradedamas rugsėjo 18 dieną ir eksponuojamas jau pirmąją parodos dieną.
„Mūsų tikslas - pranokti išrankiausio dalyvio ir lankytojo lūkesčius. Naujausios interjero ir dizaino idėjos, nemokamos profesionalų konsultacijos, naudingi seminarai, kūrybinės dirbtuvės, puiki nuotaika bei neišdildomi įspūdžiai – puikiausiai apibūdina organizuojamą parodą, “- pasakoja viena iš parodos koordinatorių.

Gražios dienos,

Pagarbiai,

__________________________

Aistė Noreikaitė

Projektų reklamos vadybininkės asistentė

Assistant of advertising manager

Mob. +370 646 16883

Faksas / Fax +370 46 416104

El. paštas / E-mail reklama@expo-vakarai.ltUAB "Expo Vakarai"

Parodos, mugės / Exhibitions, fairs

Baltijos pr. 12A,

LT-94108 Klaipėda

Lietuva / Lithuania

www.expo-vakarai.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai