2024 Liepos 13, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Išprašyti iš „Akropolio“ baldžiai kraustosi  į „Big“

Išprašyti iš „Akropolio“ baldžiai kraustosi į „Big“

Paskelbta: 2013-04-09 11:18:19
Perskaitė: 2207
Prekybos milžinei H&M Vilniaus „Akropolyje“ prekybos plotą užleisti turėjusios baldų prekybos bendrovės nutarė nesiskirstyti. Per trejus metus išmokę dirbti kartu, prekybininkai įkūrė bendrą įmonę ir patys imasi prekybos.

„Tai unikalus atvejis. Visi esame konkurentai, bet išmokome dirbti kartu. Uždarius „Akropolio“ baldų centrą įmonės neišsibarstė, susivienijo, parodė pavyzdį, kuriam analogo šiandien nėra“, – sako Dalia Markevičienė, UAB „Siguldos baldai“ ir naujai įkurtos UAB Baldininkų klubo vadovė.

Naują įmonę įkūrė 12 iš anksčiau „Akropolio“ baldų centre dirbusių baldų prekybos įmonių. „Akropolį“ palikti turėję prekybininkai įtraukė dar keletą nuomininkų ir keliasi į kitą Vilniaus prekybos centrą – „Big“. Čia šią vasarą duris atvers baldų centras „Baltic“, jame kartu su „Siguldos baldais“ kaip akcininkai ar subnuomininkai taip pat glausis bendrovės „Lono mažmena“, „210 LUX“, A. Jasevičiaus baldai, „IVO ir ko“, „Lauksva“, „Unicorn LT“, „Camelgroup“, „Amatras“, „Comfort Line“, „Optimata“, „Dorveda“, „Oduva“, „Gameda“ („Tempur“).

Dalis prekybininkų šiame centre jau pradeda veiklą, o visi nuomininkai į suremontuotas patalpas antrame prekybos centro aukšte, planuojama, įsikels birželį.

Plačiau:


Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai