2024 Liepos 13, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis

Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis

Paskelbta: 2013-03-15 15:52:48
Perskaitė: 2174
Kasmet Italijoje vykstančiuose pasauliniuose „A'Design Award and Competition” apdovanojimuose antrus metus iš eilės pakuotės dizaino kategorijoje auksu buvo įvertintas LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacijos) narys, dizaineris Edvardas Kavarskas.

Šių metų konkurse auksinį apdovanojimą E. Kavarskas gavo už originalias ir modernias UAB „Biržų duonos” „Grissini” produktų linijos pakuotes. Taip pat reikėtų paminėti, kad „Grissini” duonos lazdelės su rozmarinais jau buvo apdovanotos aukso medaliu ir konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012”.

„Grissini” pakuočių dizainas buvo kuriamas galvojant apie jaunatvišką pirkėją, kuriam svarbūs nauji potyriai, skoniai, kuris vertina natūralumą ir sveiką gyvenimo būdą. Jaukių ir modernių pakuočių dizaino išskirtinumu ir pagrindu tapo tipografinis šriftų žaismas bei nuotaikingos ingredientų istorijos, kurias papildo įdomūs grafikos elementai ir ryškios spalvos. Pakuotės šiuolaikiškumas ir šiluma, kurią perduoda tarsi ranka užrašyti šriftai, išreiškia ir pagrindines UAB „Biržų duona” savybes – gebėjimą išlaikyti senąsias gamybos tradicijas bei efektyviai reaguoti į vartotojų skonių ir rinkos pokyčius. Nuolatinis įmonės naujovių ieškojimas atsispindi ne tik subtiliuose „Grissini” duonos lazdelių skoniuose, bet ir produktų pakuočių dizaine, kurių stilistika harmoningai apjungia tradiciškumą ir modernumą.

Greta ryškių pagrindinių „Grissini” duonos lazdelių pakuočių produktams buvo sukurta ir deranti antrinė pakuotė. Taip pat popierinis puodelis, skirtas degustacijoms gurmaniškų maisto produktų krautuvėlėse, vyninėse, restoranuose ir kulinarijos studijose.

„Aukštas „A‘Design Award and Competition“ įvertinimas suteikia ne tik pasitikėjimo savo jėgomis, bet ir esamų bei būsimų užsakovų tikėjimą tavo profesionalumu bei darbo kokybe. Be abejo, užtikrina ir žinomumą”, – sako E. Kavarskas.

2013 m. aštuoniasdešimtyje kategorijų dalyvavo 3048 dizaino atstovai iš įvairių pasaulio šalių. Kartu su E. Kavarsku šių metų konkurse sėkmingai pasirodė dar du dizaineriai iš Lietuvos: Roman Klemencov (sidabro medalis grafikos ir reklamos kategorijoje) bei Jonė Aleksiūnaitė (bronzos medalis konceptualaus dizaino kategorijoje).

Praeitais metais įkūrus šalių reitingavo sistemą, Lietuva su 4 apdovanojimais dabar užima 39-tąją vietą.

Kasmet vykstančių pasaulinių „A' Design Award and Competition” apdovanojimų tikslas yra atkreipti dėmesį į išskirtinės kokybės dizaino darbus, įdomiausias idėjas ir sprendimus bei novatoriškus dizaino produktus. Šis plataus spektro konkursas, apimantis baldų, architektūrinių projektų, mados , apšvietimo, žaislų ir dar daugybę kitų sričių, suteikia įvairių pasaulio šalių, įvairaus lygio dizaino kūrėjams galimybes tapti žinomiems ir matomiems. Sudaro sąlygas pilnavertiškam bendradarbiavimui, verslui ir kūrybinių idėjų vystymui. „A‘Design Award and Competition“ logotipas laikomas pripažintu ir patikimu aukščiausios kokybės ženklu.

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai