2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

„Lono“ čiužinys TYLA®*** apdovanotas aukso medaliu

„Lono“ čiužinys TYLA®*** apdovanotas aukso medaliu

Paskelbta: 2013-01-29 15:02:51
Perskaitė: 2231
Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą. Paraiškas šiam konkursui vertina atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

„Lono“ čiužiniui TYLA®*** ekspertų sprendimu atiteko aukso medalis ir „Lietuvos metų gaminio 2012” titulas! Dalyvavimui „Lietuvos metų gaminio“ rinkimuose šis čiužinys pasirinktas, atsižvelgus į šio čiužinio pardavimų apimtis ir pirkėjų vertinimus.

Spyruokliniai čiužiniai pirkėjų pamėgti nuo seno ir laikomi laiko patikrinta klasika, o čiužinyje TYLA®*** naudojamas kišeninių mikrospyruoklių blokas, kuriame kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą neaustinio audinio maišelį, užtikrina dar ir tvirtos atramos bei patogumo pojūtį, neperduoda judesių. Ekologiškas antčiužinis iš „Greenline“ serijos latekso suteikia papildomo komforto ir yra antibakterinis. Dėl čiužinio užvalkalo sudėtyje esančio bambukų pluošto antibakterinių savybių jame nesiveisia dulkių erkutės.

Didžiuojamės šiuo titulu! Juk dirbame tam, kad Jūsų miegas būtų saldesnis!

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai