2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Pristabdę masinių baldų konvejerį uždirbo daugiau

Pristabdę masinių baldų konvejerį uždirbo daugiau

Paskelbta: 2012-09-02 16:17:31
Perskaitė: 2650
Norėdamos išlikti ir konkuruoti, baldus gaminančios įmonės per kelerius metus turėjo pakeisti veiklos modelį ir prisitaikyti prie naujų rinkos sąlygų. Taip pasielgė ir seniausia mūsų šalyje baldininkų įmonė „Kauno baldai”.
Per pirmąjį šių metų pusmetį „Kauno baldų” apyvarta, palyginti su 2011-ųjų tuo pačiu laikotarpiu, išaugo trečdaliu ir siekė 15,4 mln. litų.

Per porą metų bendrovė nuo masinės gamybos perėjo prie lanksčios sistemos. Dabar pirkėjams siūloma per 500 įvairių gaminių, o daugiau kaip 70 proc. produkcijos eksportuojama į užsienį.

Kaune veikianti įmonė veiklos modelį iš esmės pradėjo pertvarkyti prieš trejus metus. SBA koncerno valdomos įmonės „Kauno baldai” atstovai įsitikinę, kad gamybos apimtį ir apyvartą padidino gebėjimas prisitaikyti ir įsiklausyti į vartotojo poreikius.

Masinė gamyba nunyko

„Štai keli mūsų įmonės pranašumai: sugebėjome prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų, greitai perpratome naujas baldų mados tendencijas, be to, kuriame ir savas kolekcijas”, – vardijo „Kauno baldų” generalinis direktorius Žydrūnas Gudelis.

Įmonė išlaikė patyrusius gamybos specialistus, profesionaliai dirba ir prekybos komanda. Visa tai padeda lengviau įsitvirtinti itin konkurencingoje baldų gamybos rinkoje.

„Kauno baldai” nustojo masiškai gaminti prekes. Šiuolaikinio vartotojo poreikiai tapo kitokie, tad ir baldininkams tenka nedidelių serijų arba net vienetinių modelių užsakymai.

„Kasmet pirkėjams pasiūlome atnaujintą prekių asortimentą – keliasdešimt naujų baldų modelių, sukurtų atsižvelgiant į klientų poreikius”, – aiškino Ž.Gudelis.

daugiau skaitykite paspaudę nuododą...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai