2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Naujakurių ašaros: skausminga ir brangiai kainuojanti kelionė iš dalinės buto apdailos į visišką

Naujakurių ašaros: skausminga ir brangiai kainuojanti kelionė iš dalinės buto apdailos į visišką

Paskelbta: 2012-06-11 12:12:05
Perskaitė: 2396
Butas su daline apdaila pražioja savo nasrus ir nekantriai laukia, kol pamaitinsi. Savaitraštis „15min“ aiškinasi, kiek trunka ir kiek kainuoja pinigų, laiko bei nervų sostinėje įsirengti butą.

„Ponia, kur stalas stovės?“ Toks klausimas, įsirenginėjant butą, ponios nenustebintų, jei tas butas nebūtų visiškai tuščias: be baldų, be durų ir net be apdailos. Ir be jokio supratimo, kaip atrodys ir kokio dydžio bus tas stalas. Tačiau nusipirkus būstą su daline apdaila viską reikia apgalvoti ir žinoti iš anksto.

Kuo čia dėtas stalas? Nuo to, kurioje vietoje jis stovės, priklauso, koks bus apšvietimas svetainėje, kur kabės šviestuvas, nes apdaila pradedama nuo lubų. Taigi, kol nežinau, kur tuščioje erdvėje statysiu stalą, tol meistrai į reikiamą vietą negali nuvesti laidų. Lygiai taip pat reikia iš anksto numatyti, kaip bus išdėlioti baldai virtuvėje ir koridoriaus zonoje bei vonioje – pagal tikslius apskaičiavimus bus įrengtas apšvietimas.

Prekių turi tik ekspozicijoje

Jeigu viską iš anksto numatėte, išsirinkote ir užsisakėte, neskubėkite džiaugtis, kad jau greitai įsikelsite į jaukius namus.

Tapeto rulono, plytelių ar parketlenčių tenka laukti tris ar keturias savaites. Kaip ir šviestuvo, vonios, kriauklės, čiužinio ar net užuolaidų. Virtuvės baldų, sekcijos, lovos ar sofos teks palaukti mažiausiai pusantro mėnesio. Durų, sieninės spintos – mėnesį.

Iškart beveik nieko nenusipirksi, nebent tai būtų nebrangi ir ne itin geros kokybės prekė iš didelio prekybos centro. Arba lietuviška – tokią galima gauti greičiau. Viso kito reikia laukti, ir ilgai.

Gamintojams dabar neapsimoka laikyti prekių sandėliuose, todėl jie turi po baldo ar interjero detalės pavyzdį ekspozicijoje ir jų neparduoda. Blogesniu – ir dažnu – atveju prekes galima apžiūrėti ir virtualiai apčiupinėti tik kataloge.

Kol randi, ko nori, ir kol sulauki, bute verda remonto darbai: gruntuojamos, šlifuojamos ir dažomos sienos bei lubos, klojamos grindys, izoliacija, klijuojami tapetai ir plytelės, dedami šakutės lizdai, grindjuostės...

Skaitykite daugiau paspaude nuoroda...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai