2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Ką „Ikea“ veiks Lietuvoje?

Ką „Ikea“ veiks Lietuvoje?

Paskelbta: 2012-02-23 19:00:20
Perskaitė: 2338
Šalia Vilniaus oro uosto iki 2013 m. žada išdygti Švedijos baldų milžinės „Ikea“ parduotuvė. Ar ji atgaivins Lietuvos baldų rinką, kuri šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus?

Naujasis statinys turėtų tapti didžiausiu baldų prekybos kompleksu Baltijos šalyse. Parduotuvę atidarys Islandijos bendrovė „Felit“, nusipirksi „Ikea“ franšizę. Skaičiuojama, kad parduotuvė turėtų apimti maždaug 25 tūkst. kv. metrų plotą, o investicijos į šį projektą siekti 47 mln. eurų (163 mln. litų).

Lietuva kurs infrastruktūrą, islandai atneš pinigus

Prie šio projekto įgyvendinimo intensyviai dirbo viešoji įstaiga „Investuok Lietuvoje“. Anot šios įstaigos Investicijų skatinimo departamento direktoriaus Audriaus Masiulionio, tam, kad kompanija „Felit“ ateitų į Lietuvą, ji iškėlė tik vieną pageidavimą – Lietuva turi padaryti atšaką nuo Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio prie būsimos „Ikea“ prekybos komplekso vietos netoli Vilniaus tarptautinio oro uosto. Tai reiškia, kad Lietuva prie projekto įgyvendinimo prisidės kurdama infrastruktūrą, o islandų kompanija mainais į tai kurs savo verslą Vilniuje.

Daugiau skaitykite : /www.balsas.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai