2023 Rugsėjo 24, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Dizaino konkurso nugalėtojas – lietuvių gamybos dekoratyvinis kubas

Dizaino konkurso nugalėtojas – lietuvių gamybos dekoratyvinis kubas

Paskelbta: 2012-05-25 15:13:07
Perskaitė: 2603
„Dizaino savaitės“ metu vykęs baldų ir interjero centro „Domus galerija“ bei „interjeras.LT“ projektas „Rekomenduojame kokybę“ išrinko nugalėtojus.

Dizaino ekspertai ir centro lankytojai geriausiais pripažino 22 gaminius, kurių priešakyje atsidūrė lietuvių kurtas dekoratyvinis kubas „Cubic deco", pralenkęs žymių pasaulio gamintojų prekes.

„Projektu siekėme pademonstruoti ir ekspertų pagalba padėti išsirinkti nepriekaištingos kokybės bei estetikos gaminius. Rezultatas iš ties džiuginantis, lietuvių darbo pripažinimas geriausiu turėtų būti didele paskata kitiems mūsų šalies baldų gamintojams,“ – sako „Domus galerija“ rinkodaros vadovė Agnė Brūzgė.

Iš viso projektui buvo atrinkti 33 eksponuojami objektai iš skirtingų interjero ir baldų salonų, kurie atstovauja pasaulyje gerai žinomiems gamintojams, tokiems kaip „Inno“, „Flos“, „Designers Guild, „Scan“, „Hanna Korvela Design“ ir daugeliui kitų.

Gegužės 5 –14 dienomis gaminius vertino centro lankytojai ir speciali komisija - 22 žinomi architektai ir interjero dizaineriai, turintys „Auksinės paletės“ apdovanojimus. Gaminiai buvo vertinami penkiabalėje sistemoje, geriausiais buvo pripažinti 22 objektai, surinkę daugiau nei 80 balų.

Daugiausiai komisijos narių balų (96) surinko salono „Lino baldai“ dekoratyvinis kubas „Cubic deco" iš natūralios ąžuolo faneruotės, kuris gali būti naudojamas kaip staliukas, šviestuvas ar tiesiog gražus dekoratyvinis elementas.

Publikos numylėtinio įvertinimą gavo 220 „Domus galerija“ lankytojų balų surinkęs „Charme fine furniture“ kilimas „Champinones“, išsiskiriantis žaismingu bareljefiniu paviršiumi, primenančiu pievagrybių pievą.

Tiek ekspertai, tiek centro lankytojai vertindami projekto gaminius didžiausią dėmesį skyrė jų dizainui, ekologiškumui ir funkcionalumui.

Tarp geriausiųjų atsidūrė tokie gaminiai kaip stalas, kurio kojos sudaro 3D efektą, ilgaamžių silikoninių dušo galvų kolekcija, iš perdirbtos padangų medžiagos pagamintas kilimas ir daugelis kitų.

„Sveikiname dalyvius ir tikimės, kad šis konkursas taps nauja tradicija, kuri padės išjudinti vis dar gana konservatyvią Lietuvos baldų ir interjero rinką,“ – sako A. Brūzgė.

Su visais atrinktais 22 gaminiais bus galima susipažinti „Domus galerija“ internetinėje svetainėje ir „interjeras.LT pataria“ žurnale.


Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai