2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Kokius baldus rinktis, jei auginate šunį ar katę

Kokius baldus rinktis, jei auginate šunį ar katę

Paskelbta: 2012-05-11 10:57:35
Perskaitė: 2350
Jei turite šunį ar katę, baldų pirkimas tampa dar labiau komplikuotas. Jūs žinote, kokie stiliai, audiniai ir spalvos jums patinka, bet taip pat žinote, kad naujosios sofos būklė didele dalimi priklauso nuo jūsų keturkojo malonės. Ir net jei mūsų augintiniai nesistengia jų specialiai sugadinti, baldai vis tiek dėvisi ir tepasi, nes ant jų laipiojama, sėdima, vaikštoma.

Štai kai kurios problemos, su kuriomis galite susidurti:

Įdrėskimai
Prilipę šeriai
Purvo žymės

Žinoma, visada naudinga užsiimti gyvūno dresiravimu, bet galite pasilengvinti sau gyvenimą ir rinktis apmušalus, kurių katė ar šuo taip greitai nesugadins.

Oda

Bene geriausias pasirinkimas - odiniai apmušalai. Kai kurie gyvūnai netgi nemėgsta ant jų sėdėti ar miegoti. Odinę sofą paprasta nuvalyti, prie jos nelimpa gyvūno šeriai. Jūsų gyvūnas gali būti kaltas dėl kelių skylučių, bet paprastai jos nėra labai pastebimos.

Mikropluoštas

Kitas neblogas pasirinkimas – sintetinis audinys mikropluoštas. Jis nėra linkęs greitai susidėvėti ir puikiai tinka auginantiems keturkojus. Audinyje nėra kilpučių, todėl jame neįstrigs katės nagučiai. Mikropluoštas nėra šerių magnetas, nuo jo lengvai nuvalysite įvairias dėmes.

Parengė Akvilė Jūraitė,
www.DELFI.lt
2012 m. gegužės 11 d.Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai