2024 Gegužės 20, Pirmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Antras SBA baldų kompanijos dublis Milane - dar sėkmingesnis

Antras SBA baldų kompanijos dublis Milane - dar sėkmingesnis

Paskelbta: 2012-04-30 12:36:59
Perskaitė: 2424
SBA baldų kompanija balandžio 17-22 dienomis jau antrus metus iš eilės Italijos madų sostinėje Milane dalyvavo vienoje įtakingiausių tarptautinių baldų parodų "I Saloni 2012". Kompanija šioje pasaulinėje parodoje pasiūlė novatoriškų, patrauklių, iš natūralių medžiagų pagamintų bei su supančia aplinka derančių gaminių, detalių bei kitų interjero sprendimų.

Pernai SBA baldų grupė savo gaminius toje pačioje parodoje pristatė 100 kv. m plote. Po sėkmingo debiuto suteikta galimybė dalyvauti dar kartą, o plotas padvigubintas. Šiemet stendą, pirminiais skaičiavimais, aplankė apie 300 potencialių pirkėjų, esamų klientų bei žurnalistų. Tai - trečdaliu daugiau nei pernai.
Kuria italų dizaineriai

"Kaip ir pernai, dominavo klientai iš Rusijos ir kitų Rytų Europos bei Azijos šalių. Taip pat sulaukėme nemažai Italijos, Prancūzijos, Indijos bei Turkijos atstovų", - pasakojo SBA baldų kompanijos vadovas Ričardas Kiaurakis.

Lietuvos baldžiai parodoje "I Saloni 2012" pirkėjams bei lankytojams pristatė šiuolaikiškų ir patogių valgomojo, miegamojo bei gyvenamosios erdvės baldų kolekcijas SPAZIO, INNAMO, DUNA, RIALTO, VOGUE, FASHION ir kitas.

SBA kompanijos stende pristatyti minkšti baldai,
sukurti garsaus dizainerio Stefano Bonavitos iš kompanijos "Arka di Bonavita Stefano &C. S.a.s. Servizi di Architettura". Baldai sukurti išlaikant aukštą komforto lygį, audinių tekstūriniai ir baldiniai deriniai parinkti pagal naujausias pasaulines tendencijas.

Kieti baldai (sienelės, lentynos, stalai) sukurti taip pat pagal vyraujančias tendencijas: svarbiausia - spalvų derinimas, funkcinės baldo savybės. Taip naujos kolekcijos "Karol", "Innamo", "Duna", kuriose derinamas kelių spalvų lukštas, funkcionaliai išdėstytos spintelės, lentynos.

Miegamojo kolekcijos ir kai kurios sienelės buvo kurtos italų dizainerių komandos "Archirivolto", kurie puikiai nusimano, kokie deriniai bus naudojami netolimoje ateityje.

daugiau skaitykite paspaude nuoroda....

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai