2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Prestižinėje baldų parodoje – lietuvių vystomas prekės ženklas „Parra“

Prestižinėje baldų parodoje – lietuvių vystomas prekės ženklas „Parra“

Paskelbta: 2012-04-12 20:53:22
Perskaitė: 2446
Didžiausio dėmesio pasaulyje sulaukiančioje Milano baldų parodoje „Salone Internazionale del Mobili“ antrus metus iš eilės dalyvaus ir Lietuvos baldų gamintojai. Į prestižiškiausią baldų parodą pernai įžengusi SBA baldų kompanija šiemet šimtams tūkstančių lankytojų pristatys dvigubai didesnę SBA vystomo prekinio ženklo „Parra“ svetainės ir miegamojo baldų bei aksesuarų ekspoziciją.
„Milano paroda „I Saloni“ baldų pramonei yra tas pats, kas Milano mados savaitė drabužių kūrėjams ir gamintojams – čia pristatomos naujausios dizaino idėjos, užmezgami svarbiausi kontaktai. Pasaulyje per metus vyksta vos kelios parodos, kurios galėtų prilygti „I Saloni“. Milano paroda - svarbiausias metų renginys baldų pramonei“, - sako „Parra“ vadovas Constantin Kozonis.

Pernai, jubiliejinėje 50-oje „I Saloni“ parodoje, apsilankė daugiau nei 300 000 žmonių, o savo produkciją pristatė daugiau nei 3000 gamintojų iš viso pasaulio. „Ši paroda pirmiausia yra skirta specialistams – paprasti lankytojai į ją įleidžiami tik porą dienų per savaitę“, - pasakoja C.Kozonis.

Būti pakviestam dalyvauti Milano baldų parodoje – jau yra didelis bendrovės įvertinimas. SBA baldų kompanija yra vienintelė Lietuvos bendrovė gavusi tokį kvietimą. „Tai paroda diktuojanti ir pristatanti naujausias baldų madas ir unikalius, nematytus sprendimus. Kad būtu pakviesta joje dalyvauti bendrovė turi užsidirbti gerą vardą baldų rinkoje ir kurti gaminius, galinčius sudominti išrankiausią auditoriją. SBA baldų kompanija ne vienerius metus nuosekliai dirbo, kol 2011 m. buvo pakviesta dalyvauti parodoje. Tai, kad šiemet galime pristatyti savo gaminius dvigubai didesniame plote, taip pat yra tam tikras mūsų rezultatų įvertinimas“, - sako „Parra“ vadovas.

Daugiau skaitykite paspaude nuoroga...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai