2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Laminuotos grindys jau ir vonioje!

Laminuotos grindys jau ir vonioje!

Paskelbta: 2012-04-02 16:28:31
Perskaitė: 2953
Quick Step laminuotų grindų gamintojo naujiena - LAGUNE (laivo denio) kolekcija. Tai laivo denio stiliaus grindys, sukurtos specialiai vonios kambariui, tačiau šie raštai gali būti naudojami ir kitose namų vietose. Svarbiausios Quick Step grindų savybės, kuriomis galite neabejoti, yra funkcionalumas ir kokybė. Įdomūs raštai papuoš bet kurį interjerą, kuris atrodys šiuolaikiškai ir nepraras savo žavesio. Visose Quick Step kolekcijose ypatingas dėmesys yra skirtas grindų dizainui. Lagune kolekcijos grindų piešinys gana retai atsikartoja, grindys atrodo natūraliai ir nepriekaištingai. Yra galimybė pasirinkti iš penkių siūlomų variantų.
Pirmasis - laivo denio stiliaus pilkas tikmedis. Šiame moderniame kambaryje pavaizduotos puikiosios pilkojo tikmedžio Lagune grindų savybės. Jo aiškios linijos ir glotnus stilius papildo dekorą ir furnitūrą iki tobulumo.


Antrasis - laivo denio stiliaus sendintas ažuolas. Puikiai tinka retro stiliaus namų interjerui pratęsti vonios kambaryje.


Dar vienas variantas - laivo denio stiliaus lakuotas ąžuolas – tamsų kambarį pavers linksmesniu ir suteiks jam ramesnę atmosferą.


Taip pat galite rinktis laivo denio stiliaus merbau. Šios stulbinančios merbau laivo denio grindys idealiai tinka tiek tradicinei, tiek patraukliai šiuolaikiškai apdailai. Susikursite puikią vietą komfortiškam poilsiui.


Ir paskutinis, tačiau nei kiek ne prastesnis pasirinkimas - laivo denio stiliaus tamsintas palisandras. Ši šiuolaikinė vonia taps daugiafunkcine patalpa. Vaikams tai bus vieta, kur jie gali taškytis ir žaisti, nesijaudindami, jei grindys kiek sušlaps. Jums tai bus taikos ir ramybės oazė – vieta, kurioje galite nusiprausti po ilgos dienos. Su Quick Step Lagune grindimis galite mėgautis abiem šiomis galimybėmis.


Visos šios aprašytos vonios kambario grindys yra su neslystančia gumine juostele, priskiriamos 32 nusidėvėjimo klasei, todėl gali būti naudojamos ne tik voniose, bet ir visose kitose patalpose - tiek gyvenamosiose, tiek vidutiniškai eksploatuojamose komercinėse.
Quick Step laminuotos grindys – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga, turinti ypač patvarią UNICLIC užrakto sistemą. Šiai užrakto sistemai suteikiama visos grindų tarnavimo trukmės garantija (ribota 33-imis metais), naudojant grindis gyvenamosiose patalpose.
Šios grindys išsiskiria tuo, kad yra itin atsparios nusidėvėjimui, smūgiams, įbrėžimams, buityje naudojamiems chemikalams, cigarečių paliekamoms žymėms, dėmėms, UV spinduliams ir yra sunkiai įsiliepsnojančios. Sunkūs baldai, aukštakulniai ar biuro baldai su minkštais ratukais nepadarys šioms grindims jokių įspaudimų. Naujoji Scratch Guard technologija suteikia viršutiniam sluoksniui išskirtinį atsparumą įbrėžimams. Quick-Step laminuotos grindys turi su laiku nepraeinančias antistatines savybes, kurios leidžia laminuotoms grindims mažiau įsielektrinti. Jos lengvai valomos bei neleidžia kauptis bakterijoms.
Laminuotų grindų pavyzdžius ir specialistų patarimus rasite Kaune ir Klaipėdoje VILNIAUS PARKETAS salonuose, kurie įsikūrę Namo inžinerijos ir interjero centre „NIC“ (www.nicentras.lt).
Šaltinis: www.nicentras.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai