2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Lietuvių baldai sužavėjo pasaulį

Lietuvių baldai sužavėjo pasaulį

Paskelbta: 2012-03-22 19:41:41
Perskaitė: 2650
Ryškios spalvos, lenktos formos, netikėti sprendimai – taip egzotiškai atrodo lietuviški baldai. Nors pavadinti baldais juos būtų sunku. Greičiau – tai meno kūriniai.

Kaip rašo naujienų portalas 15min.lt, iš Singapūre praėjusį savaitgalį vykusios tarptautinės baldų parodos „IFF Singapore 2012“ lietuviai grįžta išdidžiai pakeltomis galvomis – dizainerio Jono Jurgaičio sukurtas fotelis „Ops!“ tapo tikra parodos pažiba. Tarptautinę komisiją sužavėjo lakoniškos baldo formos, funkcionalumas, žaismingumas. Savo susižavėjimą ji išreiškė fotelį pripažindama geriausiu eksponatu svetainės baldų kategorijoje.

Ši paroda nėra pati didžiausia Azijos regione, tačiau ji vadinama profesionaliausia, pristatanti naujus, modernius, inovatyvius baldus bei interjero sprendimus. 80 proc. šios parodos dalyvių – iš Azijos (Kinijos, Honkongo, Indonezijos, Taivano, Tailando, Vietnamo, Singapūro) ir tik 20 proc. – iš kitų pasaulio šalių.

15min.lt žiniomis parodoje į vieną vietą buvo susibūrusios šešios Lietuvos įmonės: „Sedes Regia“, „Contra Design House“, „Interjerai be saiko“, „Kitaip“, „Nauji vėjai“ ir „Interjero dizaino grupė“.
Šaltinis: http://www.ve.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai