2023 Rugsėjo 24, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

"Germanikai" duotas oficialus startas

"Germanikai" duotas oficialus startas

Paskelbta: 2012-03-22 19:37:45
Perskaitė: 2812
Ketvirtadienį, kovo 22 d., oficialiai atidaryta naujoji Šilutės rajone veikiančios, koncernui SBA priklausančios baldų gamybos įmonės "Germanika" linija, atsiėjusi 36 mln. litų. Šios investicijos dėka iš viso sukurta apie 240 naujų darbo vietų.

SBA į "Germanikos" plėtrą investavo po to, kai įmonė laimėjo Švedijos koncerno IKEA paskelbtą konkursą miegamojo komplekto gamybai naujausia "vilktų" korpusinių baldų gamybos technologija.

Tik per metus pastatytoje naujojoje linijoje gaminami baldai iš medienos
drožlių plokščių, padengtų dekoratyviniu impregnuotu popieriumi.

"Skirtingai nuo įprastų baldų, skydų kraštai nėra laminuojami kraštų juostele, o padengiami ta pačia plokštumos plėvele, tarsi detalę įvelkant. Tokie skydai atrodo visiškai vientisi, nėra jokių klijų siūlių, sujungimų. Naująja technologija pagaminti baldai atrodo labai estetiškai, yra puikios kokybės, atsparesni drėgmei. Tokių "vilktų" korpusinių baldų gamybos technologija atsirado vos prieš keletą metų ir šiuo metu yra naujausias rinkos "mados šauksmas", - pasakojo "Germanikos" vadovas Svajūnas Gečas.

Anot jo, naujoji linija buvo "užkurta" dar pernai rudenį. Ir dabar jau gaminami bei IKEA, su kuria SBA baldų kompanijos valdomos bendrovės bendradarbiauja jau daugiau nei dešimtmetį, tiekiami visi miegamojo baldai - dviejų modelių lovos, dviejų modelių spintos, trijų modelių komodos bei prie lovos statomos spintutės.

"Kai kurie baldai jau gaminami dirbant keturioms pamainoms", - sakė S. Gečas.

Anot jo, 67 proc. įdarbintų žmonių yra Šilutės rajono gyventojai. Naujų darbuotojų amžiaus vidurkis - 29 metai.

"Šiandien, kai jaunimo nedarbas ir emigracijos lygis yra itin aukštas, manome, kad investuoti
į naujų darbo vietų kūrimą regionuose ir taip sumažinti jaunų, protingų žmonių išvykimą iš šalies yra labai svarbu", - sakė SBA koncerno Verslo plėtros viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Daugiau skaitykite paspaudus nuoroda

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai