2023 Rugsėjo 24, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Baldų kokybei svarbios visos detalės

Baldų kokybei svarbios visos detalės

Paskelbta: 2012-03-22 17:03:38
Perskaitė: 2135
Nuo kabliukų, stalčiukų iki sudėtingų mechanizmų ir medienos apdirbimo staklių, nuo paprastų apdailos darbų iki pažangiausių technologijų – nėra smulkmenų gaminant kokybiškus baldus. Tą ir pademonstruos parodoje „Baldai“ dalyvausiantys baldinių medžiagų ir furnitūros gamintojai bei prekybininkai, pristatydami viską, ko reikia šiuolaikinių baldų gamybai ir ergonomiškam jų dizainui.

„Šiuolaikiniai baldai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų, todėl furnitūros gamintojai nuolat ieško naujų sprendimų, kurie baldų surinkimą ir naudojimąsi jais padarytų kuo patogesnį. Šiuo metu toks populiarus ergonomiškas baldų dizainas yra ne kas kita kaip siekimas patenkinti vartotojo racionalius ir emocinius poreikius, todėl baldai turi būti ne tik estetiški, bet ir visiškai prisitaikyti prie žmogaus judesių, „kūno kalbos“, - sako parodos „Baldai“ projekto vadovė Lilijana Dirsienė.

Parodos dalyviai ir dizaineriai parodoje sieks parodyti vartotojui, kad baldų gamyboje galima naudoti kur kas daugiau įvairių medžiagų, naujų technologijų, furnitūros, įrangos, apšvietimo galimybių negu iki šiol įsivaizduota. Bendrovė „Brasa“ demonstruos naujos kartos įrangą virtuvės baldams – kampinius mechanizmus, įvairius krepšius, spintas, stalčius, apšvietimo sprendimus, dekoratyvinę furnitūrą. Ši įrangos kolekcija sukurta Vokietijoje vadovaujantis „Sumanus saugojimas“(„Clever storage“) koncepcija, kuri efektyviai projektuojant padeda taupyti laiką ir pinigus. Bendrovės „Furnitanas, „Blulita“ demonstruos aukščiausios kokybės baldų furnitūrą, pasižyminčią ilgaamžiškumu, išskirtiniu dizainu – šiuolaikiniuose balduose detalės, įvairūs priedai atsiranda matomose vietose, todėl tokiai furnitūrai taikomi ne tik kokybės, bet ir estetiniai reikalavimai.

Dėmesys ekologijai svarbus naujiems parodos dalyviams. Pirmą kartą parodoje dalyvaujanti Vokietijos kompanijos „Remmers“ grupės narė „3H-Lacke“ savo stende pristatys dažus, lakus, beicus, aliejus, skirtus mediniams baldams, durims, grindims. Šie produktai gaminami vandens pagrindu – įmonė saugo žmogaus sveikatą bei mus supančią aplinką. „3H-Lacke“ rinkoje išsiskiria tuo, kad ryžtasi įgyvendinti pačius įvairiausius, išskirtinius klientų poreikius – laboratorijoje gali sukurti net naujas receptūras, atlikti bandymus, kol pasiekiamas norimas rezultatas. Aplinkai saugius produktus kuria ir bendrovė „Dekoloma“, kuri parodoje pristatys naują Lietuvos rinkoje produktą – dekoratyvines plokštes, skirtas interjero puošybai ir naujos erdvės kūrimui.

Iš viso naujoves šioje srityje pristatys apie 25 parodos „Baldai“ dalyvių – tarp jų ir šios srities lyderiai Lietuvoje. „Šis segmentas bus įdomus ne tik specialistams, bet ir paprastam vartotojui – juk užtenka pakeisti rankenėles, stlaviršį, spalvą ar kokią kitą detalę ir gali džiaugtis atsinaujinusiais baldais“, - įsitikinusi L. Dirsienė.

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai