2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Pinti baldai - gražu, bet nedrąsu?

Pinti baldai - gražu, bet nedrąsu?

Paskelbta: 2012-03-19 13:13:28
Perskaitė: 3163
Pinti baldai daugeliui prie širdies, tačiau nedaug kas juos perka. Kodėl? Juk pinti baldai nuostabiai atrodo, yra malonūs liesti, turi savo charakterį, yra neįprasti ir originalūs. Galbūt originalumas čia ir kalčiausias - pinti baldai yra gana netradiciniai mūsų namams, dauguma susiduriame su problema, kaip juos tinkamai įkomponuoti į bendrą interjerą.
Pinti baldai - pietietiškam stiliui

Kuriant klasikinio ar retrostiliaus namus, pinti baldai naudojami itin retai, dažniausiai pasirenkamos nedidukės spintelės. Jei jūs klasikos ar retro- mėgėjas, tai pinti dirbiniai jūsų namuose gali būti naudojami tik kaip aksesuarai - tiks pintos nedidelės spintelės, žurnalinis staliukas ar stovas gėlėms. Pageidautina derinti juos prie pagrindinių baldų spalvos.

Pinti baldai dažnai pasirenkami kuriant pietietišką interjerą, pasitelkiami pakrantės, jūros, kolonijinis dekoravimo stiliai. Šie stiliai kuo puikiausiai tinka užmiesčio ar sodo namui, tačiau jų taikymą gana sunku įsivaizduoti bute.

Visų pirma todėl, kad tarp jūrinės tematikos dekoravimo stiliams būdingų baldų tikrai nerasime didžiulės spintos, skirtos įvairiausiems daiktams: drabužiams, knygoms ir pan. Šie dekoravimo stiliai pasižymi interjerų šviesumu ir lengvumu, yra skirti poilsiui.

Interjerui, kuriame yra vietos pintiems baldams, būdingas "atostogų" charakteris, todėl jame nepageidautini nei didžiulė spinta, nei masyvios užuolaidos, kilimai ar net televizorius. Pinti baldai niekaip nederės prie šiuolaikiškų sieninių spintų, pūkuotų pledų ir pan.

Kokia būtų išvada? Pinti baldai tinka, jei jūsų svetainė skirta tik poilsiui, o daiktai saugomi kitame kambaryje. Todėl tokioje svetainėje pageidautinos nedidelės indaujos, lentynos, ant kurių - kuo daugiau suvenyrų ir visokių niekučių.

daugiau skaitykite : http://www.ve.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai