2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Šalia Pėžaičių gaminami išskirtiniai baldai

Šalia Pėžaičių gaminami išskirtiniai baldai

Paskelbta: 2017-05-17 23:55:05
Perskaitė: 2215
Pėžaičių pašonėje esančiame Aisėnų kaime įsikūrusios kelios įmonės. Juokaujama, kad tai mini laisvoji ekonominė zona Veiviržėnų seniūnijoje.

Prieš pustrečių metų čia gamybos patalpas įsigijo ir iš pajūrio persikėlė baldų gamybos įmonė „BFP group“. Pagal specialius užsakymus gaminamus minkštuosius baldus užsieniečiai perka viešbučiams, restoranams, kavinėms, o lietuviai išskirtinius užsisako savo namams. Įmonės sėkmės pagrindas – investicijos į gamybą, konkurencinga gaminių kaina.

Moderni klasika

Minkštuosius baldus gaminančios įmonės „BFP group“ vienas iš steigėjų Tadas Vaitkus džiaugiasi įsikūręs dvigubai didesnėse, 2 500 kv. m patalpose nei anksčiau. Jose gaminami baldai viešbučiams, kavinėms, restoranams. Tačiau asortimente yra ir standartinė kolekcija, skirta namams. Čia gaminami išskirtinio stiliaus minkštasuoliai, kanapos, sofos, krėslai, miegamojo baldai ir kita.

„Nestandartinių baldų gamyba – tai mūsų stiprioji pusė, – dėstė T. Vaitkus. – Lietuvoje mažai kas juos gamina, o mes, bendradarbiaudami su interjero dizaineriais, sugebame išpildyti kiekvieno kliento svajonę turėti unikalų baldą.“

Daugiau ...
http://www.gargzdai.lt/salia-pezaiciu-gaminami-isskirtiniai-baldai/

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai