2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Kaune – paroda „Namų pasaulis 2012“

Kaune – paroda „Namų pasaulis 2012“

Paskelbta: 2012-03-15 14:05:58
Perskaitė: 2433
Šiandien, kovo 15 d., Kaune prasideda jau devynioliktą kartą organizuojama paroda „Namų pasaulis 2012“.

Nuo kovo 15 iki 18 d. Lietuvos kūno kultūros akademijos ir futbolo maniežuose vyks specializuota statybos, interjero ir apdailos bei baldų paroda „Namų pasaulis 2012“. Keturias dienas truksiančioje parodoje lankytojus pasitiks gausus dalyvių skaičius – dviejose pilnutėlėse salėse ir lauko ekspozicijoje namų jaukumo paslaptis pristatys daugiau nei 200 įmonių. Dauguma parodos dalyvių – Lietuvos įmonės, tačiau atvyks dalyvių ir iš Latvijos bei Slovakijos.

Šiemet parodoje „Namų pasaulis“ didžioji dalis dalyvių pristatys statybines medžiagas, interjero elementus, durų, langų, vartų, stogų sistemas, šiltinimo medžiagas, šildymo įrenginius, betono, gelžbetonio gaminius, baldus, laiptus, buitinę techniką, baseinų, pirčių įrengimus, apželdinimo galimybes ir kt.

Baldų naujovėmis besidomintys lankytojai galės aplankyti išskirtinę ekspoziciją, kurioje bus vien baldai. „Baldų ekspozicijoje“ dalyvaus įmonės pristatančios naujienas baldų gamybos ir interjero dizaino rinkoje, inovatyvius sprendimus sienų apdailai, netradicines lubų apdailos medžiagas, šiuolaikiškus baldų paviršius, novatoriškas technologijas, furnitūrą baldams, vaikiškų baldų naujoves ir kt.

Nors kone kiekvienas parodos dalyvis savo stende lankytojus stengsis kažkuo nustebinti, parodos organizatoriai sutiko atskleisti keletą parodos paslapčių.

Pavyzdžiui, parodoje lankytojai galės išvysti tai, ko savo namuose negali pamatyti plika akimi. Termovizinės nuotraukos dėka bus galima pamatyti visus namo šiluminės izoliacijos trūkumus ir statybos metu paliktus defektus, per kuriuos šiluma pasišalina iš pastato.

Kai kuriems parodos lankytojams bus aktualu savo kiemo tvenkinį paversti ekotvenkiniu, kurio skaidriame vandenyje galima maudytis lyg ežere. Vandens kokybę jame užtikrina ne cheminės medžiagos, o biologiniai filtrai kartu su ekologiška vandens mikroflora. Be šių naujovių, parodoje bus pristatyta dar viena paslauga – stogų apželdinimas.

Parodos programoje taip pat numatyti seminarai aktualiomis pastatų šildymo, pažangių technologijų individualių namų statybai, ekologiškų medžiagų, tinkuojamų fasadų temomis, saulės energijos ir šiaudinių namų klausimais. Seminarus organizuos Lietuvos saulės energetikos asociacija bei Šiaudinių namų statytojų asociacija.

Parodos lankytojai galės pasitarti su dizaineriais, kaip kūrybiškai įsirengti savo aplinką, kaip ieškoti netradicinių idėjų, kaip įgyvendinti savo idėjas. Parodos organizatoriai neabejoja, kad ieškantys geriausio sprendimo savo būstui jį atras parodoje „Namų pasaulis“.
Šaltinis: http://alkas.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai