2024 Balandžio 14, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Lietuviškas dizainas keliauja po Europą

Lietuviškas dizainas keliauja po Europą

Paskelbta: 2015-11-26 12:36:50
Perskaitė: 1776
Neseniai paviešėjęs Budapešte, lietuviškas dizainas ką tik pristatytas Stokholme. Nacionalinio dizaino prizo „Geras dizainas“ pagrindu atrinkti dizaino objektai visą lapkričio mėnesį eksponuojami švedų tinklaraštininko ir tendencijų eksperto Stefan Nilsson pačiame Stokholmo centre įsikūrusioje galerijoje „Designgalleriet“.

Lietuvos dizaino forumas tęsia parodų ciklą „Design Lithuania 2015“ ir lapkričio 5 dieną 19 lietuvių dizainerių darbus pristatė Stokholmo auditorijai. Parodos atidarymo metu Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas, pabrėžė, kad gerai žinomi ir jau pripažinti Lietuvos dizaineriai bei jų darbai – tai puiki galimybė didinti savo šalies žinomumą. Savitas lietuvių dizainas pirmą kartą taip plačiai pristatytas Švedijai, šaliai, kuri garsėja savo dizaino tradicijomis. Audronė Drungilaitė, vykdančioji Lietuvos dizaino forumo direktorė, atkreipė dėmesį į tai, kad ši paroda – tai išskirtinė proga prisistatyti ir pasidalinti geriausiais lietuviško dizaino pavyzdžiais.

Nuo 2008 metų veikianti galerija „Designgalleriet“ (Kammakargatan 52, 111 60 Stockholm) nuolat pristato jaunų nepriklausomų dizainerių ir įmonių, kurios naudoja dizainą kaip vieną iš pridėtinės vertės kūrimo priemonių, darbus. Galerijos lankytojai ekspozicijoje galės išvysti unikalios juvelyrikos, pakuotės, tekstilės, baldų ir kitų lietuvių dizainerių sukurtų darbų.

daugiau skaitykite ...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai