2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Lietuviškas dizainas Singapūre sulaukė pripažinimo

Lietuviškas dizainas Singapūre sulaukė pripažinimo

Paskelbta: 2012-03-12 17:07:47
Perskaitė: 2446
Kovo 9 – 12 d. Singapūre vykusioje tarptautinėje baldų ir dizaino parodoje IFF lietuvius lydėjo išskirtinė sėkmė. Geriausiu eksponatu svetainės baldų kategorijoje komisija pripažino bendrovės „Sedes Regia“ supamą fotelį „Ops!“, sukurtą dizainerio Jono Jurgaičio. Tarptautinę komisiją sužavėjo lakoniškos formos, funkcionalumas, žaismingumas: baldas gali būti 5 stilių, didelė medžiagų ir spalvų pasirinkimo įvairovė.

Lankytojų susidomėjimo sulaukė ir kiti Nacionaliniame Lietuvos stende eksponuojami baldai, interjero dekoro detalės. „Mes esame įdomūs ne tik kaip mažai žinoma Azijoje šalis, bet ir kaip išskirtinio europietiško dizaino baldų, interjero elementų kūrėjai bei gamintojai“, - akcentuoja VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento asistentė Indrė Zakarauskaitė, kartu su lietuvių dizaino įmonėmis dalyvavusi parodoje.

Pasak I.Zakarauskaitės, mūsų stendas nuolatos buvo pilnas žmonių, dėmesio tikrai netrūko. Lietuvos atstovai, dizaineriai buvo kalbinami, klausinėjami, giriami už aukštą gaminių kokybę, inovatyvumą ir originalų dizainą bei idėjas. Atsiliepimai tikrai puikūs, teko girdėti, kad esame vieni iš tų, kurie parodė didžiausias pajėgumo, augimo perspektyvas ir galimybes, džiaugiasi VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė.

Skaitykite daugiau: http://delfi.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai