2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Naujausios interjero dizaino tendencijos: kaip šį sezoną atrodys madingi namai?

Naujausios interjero dizaino tendencijos: kaip šį sezoną atrodys madingi namai?

Paskelbta: 2014-11-07 12:27:05
Perskaitė: 2113
Atėjus rudeniui ir atvėsus orams, vis daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl dabar puikus metas jais rūpintis: juos dekoruoti ar kiek atnaujinti, kurti jų jaukumą. Apie tai, kokios interjero dizaino tendencijos vyrauja Lietuvoje ir pasaulyje, kalbame su „Domus galerijos“ salonų „Retroforma“, „TCH“ ir „Dekoro studija“ vadovėmis Lina Kalinauskaite-Forsman, Monika Noreikiene ir Elžbieta Skunčikiene.

Varis – šio sezono naujasis auksas

Interjero dekoravimo tendencijas diktuoja audinių ir tapetų kūrėjai. Specializuoto interjero dekoro, tekstilės ir tapetų salono „Retroforma“ vadovė, dizainerė L. Kalinauskaitė-Forsman iš pasaulinių tendencijų šį sezoną išskiria dvi vyraujančias spalvų grupes. „Pirmoji yra tamsiai mėlyna –indigo, vidurnakčio, mėlynų džinsų, kinų porceliano. Visi šie atspalviai derinami su balta spalva, taip pat su švelniais žalsvais (šalavijų, mėtų, alyvuogių) atspalviais, kurie nuostabiai atgyja kitos šių metų spalvų karalienės – vario ir rūdžių raudonos – glėbyje. Varis ir žalvaris – naujasis auksas. Jie karaliauja ir šokiruoja savo naujumu visose srityse: nuo baldų apdailos iki indų, šviestuvų, stalo įrankių ar virtuvės rakandų.“

Dizainerės M. Noreikienė ir E. Skunčikienė kaip vienas pasaulinių interjero tendencijų pastebi ir vis dar vyraujančiusnatūralius žemės tonus: pilkšvus, rusvus, alyvinius, ir ragina lietuvius nebijoti dekoruoti namų įvairesniais atspalviais, nes tai padės sukurti kiek kitokią nei įprasta nuotaiką.

daugiau skaitykite :

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai