2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Lietuvio biuro projektas pripažintas geriausiu tarptautiniame konkurse

Lietuvio biuro projektas pripažintas geriausiu tarptautiniame konkurse

Paskelbta: 2014-07-07 23:13:37
Perskaitė: 1822
Geriausi pasaulio biurų architektai ir dizaineriai pripažino lietuvio kūrėjo talentą.Dizaineris Saulius Remeika kartu su savo „Remeika Design“ studija triumfavo Maskvoje vykusiame tarptautiniame biurų dizaino ir technologijų konkurse „Best Office Awards 2014“. „Remeika Design“ 2013 m. sukurtas biuro Maskvoje interjeras buvo pripažintas geriausiu nominacijoje „Už erdvės organizavimą“.

Tarptautiniame konkurse „Best Office Awards 2014“, Maskvoje vykstančiame jau penkerius metus, šiemet dalyvavo 170 darbų, atrinktų iš viso pasaulio – JAV, Rusijos, Japonijos, ES šalių. Jie buvo nominuoti dešimtyje skirtingų kategorijų. Pono Remeikos sukurtas interjeras buvo nominuotas dviejose kategorijose: be kategorijos „Už erdvės organizavimą“, kurioje triumfavo, jis taip pat buvo nominuotas kategorijoje „Už ergonomiką ir dizainą“. Darbus vertino tarptautinė komisija, kurią sudarė 30 pripažintų architektų, dizainerių ir projektų vadovų iš įvairių pasaulio šalių.

Eskizų kaip storoje knygoje

Lietuvių dizaineris, interjero projektavimu užsiimantis apie 20 metų, sako, kad projektuojant apdovanojimą pelniusį Rusijos įmonės „Litrada“ interjerą nuveiktą darbą gali pavadinti dideliu ir sėkmingu. Viską, nuo erdvių planavimo iki medžiagų ir baldų parinkimo, dizaineris atliko pats su savo įmonės darbuotojais, o baldus biurui pagal specialų užsakymą pagamino biuro baldų projektavimo ir gamybos įmonė „Ergolain“, viena šios srities lyderių Lietuvoje, aktyviai dirbanti ir tarptautinėje rinkoje. Dizaineris džiaugiasi, kad visa prie projekto prisidėjusi komanda užduotis atliko ne tik profesionaliai, bet ir itin greitai.

„Visas procesas užtruko rekordiškai trumpą laiko tarpą: projektavimo darbus pradėjau 2013 m. rugpjūtį, o statybos darbai baigti ir baldai sumontuoti buvo jau šių metų vasarį. Toks trumpas laikas lėmė, kad darbą atlikti buvo dar sudėtingiau. Sukūriau visą pagrindinę koncepciją, bendrą biuro viziją, teko labai ilgai apmąstyti kiekvieną detalę. Kruopščiai derinome viską: sudėjus visus eskizus į vieną krūvą, būtų galima išleisti storą knygą“, – sako dizaineris.

Plačiau: http:Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai