2024 Gegužės 20, Pirmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

VIONARO laimėjo Red Dot apdovanojimą

VIONARO laimėjo Red Dot apdovanojimą

Paskelbta: 2014-04-17 15:52:27
Perskaitė: 1800
GRASS ir vėl sugebėjo nustebinti ekspertų komisijas varžybose dėl Red Dot pripažinimo ir laimėjo jau ketvirtą apdovanojimą už naują gaminį - VIONARO.

Red Dot apdovanojimas yra pats svarbiausias dizaino pasaulyje. Keturiasdešimties profesionalių dizainerių iš 25 šalių komisija teisia keturiais aspektais: funkcionalumas, inovatyvumo lygis, gaminio kokybė ir ekologija.

Ekspertus sužavėjo VIONARO stalčių sistema. Stalčiaus šonai elegantiškai dera su aplinka, pasižymi santūriomis griežtomis linijomis, harmoningai papildo medžiagas, naudojamas baldų gamybai. Net iki 185 mm aukščio šonai yra gaminami iš vientiso profilio, prie kurio tvirtinimo ir reguliavimo mechanizmai virinami modernių lazerių suvirinimo įranga. Tuo pat metu VIONARO stalčių sistema siūlo ypatingai kokybišką sinchronizuotų bėgelių slydimą, didelę maksimalią apkrovą, 3D reguliavimą.

Kiti produktai, laimėję Red Dot apdovanojimus yra: automatinio stalčių atidarymo sistema Sensotronic, Tiomos lankstų šeima, bei Dynapro bėgeliai stalčiams.

Video pristatymas apie VIONARO stalčių sistemą

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai