2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Paroda „Inter deco 2013” - nuo idėjos iki rezultato!

Paroda „Inter deco 2013” - nuo idėjos iki rezultato!

Paskelbta: 2013-08-22 21:49:01
Perskaitė: 1933
Rugsėjo 19-21 dienomis Klaipėdoje „Švyturio arenoje“ vyks interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2013“. Tai ideali vieta susitikti su interjero dizaineriais, architektais, mažmenininkais, investuotojais bei importuotojais. Renginio metu kiekvienas dalyvis turės galimybę pristatyti savo įmonės išskirtinumą, inovacinius sprendimus ir alternatyvias interjero erdvės kūrimo, įrengimo bei įgyvendinimo idėjas.
Teorija praktiškai. Parodos lankytojus džiugins ne tik specializuoti seminarai, platus interjero ir dizaino prekių, paslaugų pasirinkimo spektras, bet ir naudingos interjero dizainerių konsultacijos. Kvalifikuotų šios srities specialistų patarimai padės priimti optimaliausius sprendimus kuriant arba atnaujinant gyvenamąją erdvę. Taip pat parodos metu vyks kūrybinės dirbtuvės. Čia profesionalių menininkų ir dalininkų pagalba kiekvienas norintis galės pasigaminti įstabią ir unikalią namų interjero detalę.
Puoselėjama tradicija. Šiemet kaip ir praėjusiais metais atskiras parodos segmentas - universalus interjeras neįgaliesiems. Parodoje vyks diskusija apie visuomeninių pastatų interjero pritaikymą akliesiems ir silpnaregiams. Jos metu bus ieškomi universaliausi dizaino ir interjero sprendimai, skatinantys patogų ir racionalų aplinkos pritaikymą žmonėms su negalia.
Parodos organizatorius „Expo vakarai“ aktyviai organizuoja rudenį vyksiančią interjero ir dizaino idėjų parodą. Pradėta intensyvi dalyvių registracija bei sudarinėjama įvairiapusiška, įdomi ir inovatyvi renginio programa. „Mūsų tikslas - pranokti išrankiausio dalyvio ir lankytojo lūkesčius. Naujiausios interjero ir dizaino idėjos, nemokamos profesionalų konsultacijos, naudingi seminarai, kūrybinės dirbtuvės, puiki nuotaika bei neišdildomi įspūdžiai – puikiausiai apibūdina organizuojamą parodą, “- teigia viena iš parodos koordinatorių.

Nepraleisk šios išskirtinės progos prisidėti prie unikalios parodos „Inter Deco 2013“. Kartu mes galime viską!

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai