2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

„Metų interjeras“ konkursas – interjero kultūros ugdymui

„Metų interjeras“ konkursas – interjero kultūros ugdymui

Paskelbta: 2012-02-24 14:27:09
Perskaitė: 2274
Rinktis tikrai yra iš ko, nes šiam, jau septintajam, kasmetiniam "Metų interjeras“ konkursui pateiktas rekordinis interjerų skaičius – net 139. Kaip ir kasmet, konkursui pateikta įvairiausių darbų – nuo mažų patalpų iki apartamentų, nuo kavinės iki mokyklos ir laidojimo namų.

Daugiausia balsų surinkęs interjeras pelnys "Tautos interjetas‘11“ vardą bei bus apdovanotas viena iš konkurso "Auksinių palečių“. Balsavimai konkurso partnerio - 15min.lt portale: http://tautosinterjeras2011.15min.lt/ vyks iki kovo 5 dienos.

"Metų interjeras“ konkurso tikslas – interjero kultūros ugdymas bei interjero dizainerio kaip profesijos ir kaip verslo "parodymas“. Šis jau šeptinuosius metus iš eilės vykstantis konkursas kviečia atkreipti daugiau dėmesio į tas erdves, kuriose mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko: namus, biurus, visuomenines patalpas...

Jų patogumą, ergonomiškumą, šiuolaikiškumą, inovatyvius sprendimus... Taip pat ir interjero dizainerio profesiją – tai yra tuos, kurie žino galimybes, grėsmes, madas, tendencijas ir mūsų turimas mažas ar dideles erdves paverčia tinkamomis, patraukliomis ir patogiomis gyventi, lankytis, dirbti... Šios profesijos mes dažnai nesureikšminame (arba apie ją net nežinome), prisibijome, o būtinybė išaiškėja dažnai jau po laiko – pamačius kad savarankiškai sutvarkytuose biuruose, visuomeniniuose objektuose ar namuose ,,kažkas nesigavo“ ir reikia perdaryti, remontuoti: reiškia vėl gaišti laiką ir vėl investuoti...

"Tautos interjeras“ – tai tik viena iš nominacijų, kur nugalėtoją išrenka ,,tauta“ (kasmet balsavimas vyksta vis kitame interneto portale). Visas kitus nominantus: pagrindinius (geriausias privatus, visuomeninis ir biuro interjeras) bei papildomus renka tarptautinė garsių architektų ir dizainerių komisija. Tiek "Tautos interjeras“, tiek kitų nominacijų nugalėtojai paskelbiami baigiamojo renginio metu, kuris šiemet vyks kovo 22 dieną Vilniuje.

Daugiau skaitykite :www.geroszinios.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai