2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Parodoje „Baldai“ – drąsūs jaunimo eksperimentai

Parodoje „Baldai“ – drąsūs jaunimo eksperimentai

Paskelbta: 2013-03-22 21:17:08
Perskaitė: 2062
Parodoje „Baldai“ ieškoma ne baldų, bet naujų idėjų ir rytdienos dizaino tendencijų. Tai kasmet kitokia, kaskart nustebinanti Dizaino galerija, kurioje savo darbus pristato ateities kūrybinis potencialas – studentai.

Dizaino galerijoje vėl įsikurs Vilniaus dailės akademijos Dizaino katedros, taip pat Kauno, Telšių dailės fakultetų, Vilniaus ir Kauno kolegijų studentai. Jaunieji dizaineriai demonstruos savo koncepcinius projektus.

Kaip teigia Vilniaus dailės akademijos Komunikacijos skyriaus vedėjas Marius Dirgėla, jaunieji dizaineriai nesaistomi tiesioginių užsakovų reikalavimų, todėl gali laisvai interpretuoti dizaino tendencijas, ieškoti unikalių sprendimų ir savo stiliaus. „Vis dėlto šiuolaikiniame virtualiųjų technologijų pasaulyje sukurti ir Dizaino galerijoje eksponuojami šviestuvai ar baldai rodo tvirtą studentų idėjų pagrindą – beveik visi prototipai pagaminti iš realių medžiagų ir skirti realiems žmonėms“, – sako M. Dirgėla.

Daug dėmesio ekspozicijoje šiemet bus skiriama ne tik baldų, šviestuvų, bet ir durų dizainui. Čia bus demonstruojami durų dizaino idėjų konkurso „Iššūkis: Durys“ darbai.

daugiau skaitykite paspaudę nuorodą...

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai