2024 Liepos 13, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Vietoj stendo – tikras baldų fabrikėlis

Vietoj stendo – tikras baldų fabrikėlis

Paskelbta: 2013-03-12 15:34:18
Perskaitė: 2236
Šiemet į parodą „Baldai“ atvykusių lankytojų lauks staigmena – jie išvys ne tik įprastines ekspozicijas su naujausiomis baldų kolekcijomis, bet ir baldus gaminantį fabrikėlį. Įmonė „Lintera“, pasikvietusi į pagalbąKauno kolegijos studentus, parodoje pasiryžo pademonstruoti visą šiuolaikinės baldų gamybos procesą.

„Vartotojai pamatys šiuolaikinės gamybos galimybes – nuo projektavimo, planavimo iki baldų surinkimo. Neabejojame, kad lankytojams tai tikrai bus įdomu“, – sako įmonės „Lintera“ projektų vadovas Edvard Černecki.

Visa gamyba vyks pasitelkus naujausią Vokietijos ir Danijos gamintojų, kuriuos atstovauja įmonė „Lintera“, įrangą: programinę gamybos planavimo įrangą, drožlių plokštės pjovimo, kraštų juostų pjovimo, kompaktiškas gręžimo stakles, atliekų smulkinimo įrengimus, oro filtravimo sistemą, kokybės patikrinimo sistemą.

Su šia įranga sutartu laiku dirbs ir jos galimybes demonstruos 15 geriausių Kauno kolegijos studentų, ketinančių tapti baldų gamintojais, technologais, projektuotojais.

„Mūsų kolegijoje yra dvi studijų programos susijusios su baldų gamyba – interjero ir baldų projektavimas bei baldų ir medienos dirbinių gamyba. Norime visuomenei priminti apie šias įdomias ir reikalingas profesijas, paskatinti jaunimą jas studijuoti, todėl ir dalyvaujame šiame projekte“, – sako Kauno kolegijos pramoninių technologijų ir dizaino katedros vedėjas Giedrius Pilkis.

Parodoje studentai gamins kasdienėje aplinkoje lengvai pritaikomus baldus – įvairias lentynų sistemas, spinteles. Studentai planuoja pagaminti ir reikalingas spinteles savo globotiniams – Maltos ordino vaikų globos centrui.

Šis interaktyvus projektas vyks 4-oje LITEXPO salėje, kurioje bus demonstruojama įvairi baldų gamybos įranga, baldinės medžiagos, audiniai, furnitūra.

Pasak „Baldai“ projekto vadovės Lilijanos Dirsienės, LITEXPO parodose statiškas ekspozicijas vis dažniau keičia interaktyvios demonstracijos, kurios visapusiškiau ir įdomiau supažindina su nauju produktu ar paslauga. „Gyvas pristatymas, veikiantis visus žmogaus pojūčius, palieka kur kas didesnį įspūdį, todėl savo dalyvius skatiname griauti įprastus dalyvavimo parodoje standartus“, –teigia L. Dirsienė, pridurdama, kad 4-oje salėje bus ir daugiau veiksmo. „Pavyzdžiui, įmonės „Furnitanas“ stende lankytojai galės palyginti kaip keičiasi tie patys virtuvės baldai, keičiant medžiagas – laminatą į visišką naujieną rinkoje – lietą akmenį, naudojamą stalviršiams bei interjero elementams gaminti.“

Paroda „Baldai“ šiemet užims net tris ekspozicijų sales. Lankytojus vėl kvies Dizaino salė, kurioje bus galima susipažinti su šiandienos ir rytdienos dizaino tendencijomis,5-oje salėje šalia naujausių baldų kolekcijų bus įrengtos atskiros interjero erdvės, kurias kurs žinomi interjero specialistai, 4-oje salėje bus demonstruojamos baldinės medžiagos, furnitūra, baldų gamybos įranga. Iš viso parodoje dalyvaus apie 130 kompanijų iš keleto pasaulio šalių. Paroda veiks kovo 21-24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Rasa Keliuotytė

LITEXPO atstovė spaudai

Tel. 8 620 81798

El…paštas:r.keliuotyte@litexpo.ltTavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai