2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

 	 	  dizaino savaitė 2013: pasiūlymas dizaino kūrėjams

dizaino savaitė 2013: pasiūlymas dizaino kūrėjams

Paskelbta: 2013-02-28 09:59:55
Perskaitė: 1968
Gegužės 4-12 dienomis Jus džiugins aštuntoji „Dizaino savaitė“, kuri šiais metais vyks net keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Telšiuose bei Klaipėdoje. Tai jau tradicija tapęs renginys, kurio metu turėsite galimybę pristatyti save bei savo dizaino gaminius plačiajai auditorijai. Renginių visuma mieste skirta atkreipti vartotojų ir dizainerių dėmesį į dizaino, kuris mus supa kiekviename gyvenimo žingsnyje, svarbą ir vertę.

Trečius metus iš eilės „Dizaino savaitę“ puoš „designovation“ renginys, kurio metu Vilniaus centras atgis nuo dizainerių darbų, kurie bus eksponuojami vitrinose ir matomi daugeliui žmonių. Tai dar viena galimybė pristatyti ir parodyti visuomenei Jūsų kuriamą dizainą.

Kviečiame Jus dalyvauti - eksponuoti savo darbus, organizuoti renginius, akcijas ir būti pastebėtiems! Jūs būsite reklamuojami, įtraukti į bendrąją „Dizaino savaitės“ programą bei pažymėti „dizaino žemėlapyje“, kuris bus išleistas 20 000 egzempliorių tiražu ir platinamas nemokamai.

Šių metų naujovė - virtualus žemėlapis. Jame bus pažymėtos visos „Dizaino savaitės“ renginių vietos, pateikiama dalyvių bei viso renginio informacija, kuri bus pasiekiama dar paprasčiau. Kaip ir kasmet renginių vietos bus pažymėtos specialia „Dizaino savaitės“ juosta.

„Dizaino savaitė“ - puiki galimybė pasirodyti ir pristatyti save kitų dizainerių kontekste. Prisidėkite savo idėjomis ir dalyvavimu prie 2013 metų „Dizaino savaitės“ ir tapkite jos dalimi.

Jūsų idėjų, iniciatyvos, noro bendradarbiauti bei užpildytų anketų lauksime adresu info@dizainoforumas.lt iki kovo 28d.

Dalyvio anketą galite parsisiųsti paspaudę ant šios nuorodos.

Telefonas pasiteiravimui: Kamilė Klevinsakaitė +370 662 36137

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai