2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

INTER DECO 2012

INTER DECO 2012

Paskelbta: 2012-09-17 14:04:38
Perskaitė: 2102
Interjero ir dizaino idėjų paroda

Data: 2012m. rugsėjo 20-22d.

Vieta: Klaipėdos "ŠVYTURIO ARENA", Dubysos g. 10, KlaipėdaIšskirtinis parodos akcentas - atkreipiamas dėmesys į interjero ar interjero detalių pritaikymą neįgaliesiems, su tuo susijusių sprendimų priėmimą, kas galėtų palengvinti jų kasdieninės buities problemas.

Parodos metu vyks:

Rugsėjo 21 d. 12 val. “Švyturio arenos" 2 a. foje atviras forumas/diskusija “Universalus dizainas – aplinka visiems”. Dalyviai: Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, Klaipėdos neįgaliųjų verslo plėtros centras, VšĮ Likimo laiptai, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Klaipėdos skyrius, Klaipėdos apskrities išsetine skleroze sergančių ligonių draugija, Klaipėdos miesto cocialinės paramos centras. Į diskusiją kviečiami įsijungti visi parodos lankytojai, kuriems nesvetima neįgaliųjų integracijos visuomenėje tema ir jų iškeliamos problemos.

Jaunųjų talentų pasirodymas visuomenei - „Workshop‘ai“. Juose jaunieji menininkai kurs interjero detales iš kasdieninių smulkmenų, parodys savo gebėjimus, atskleis kitokį požiūrį į dizainą, bei interjerą.

Eksponuojami konkurso "Metų interjeras" geriausi 2011 metais realizuoti Lietuvos architektų ir interjero dizainerių projektai.

Jaunųjų architektų darbų pristatymas visuomenei, naujų idėjų generavimas.

Neįgaliesiems pritaikytų sprendimų interjere, technikos, baldų ir apšvietimo demonstravimas.

Seminarai, prezentacijos, dizainerių konsultacijos…

PROJEKTAS
"Interjeras.lt rekomenduoja", kurio tikslas - iš didžiulio interjero ir namų temos paslaugų ir produktų srauto padėti išsiskirti kokybiškiems gaminiams.

Vykstančios parodos „Inter Deco 2012“ metu speciali komisija išrinks ir specialiais lipdukais pažymės labiausiai vertinimo kriterijus atitinkančius gaminius. Parodos lankytojus apie šio lipduko reikšmę informuos specialus stendas ir parodos metu platinama informacija. Taip pat apie šiuos gaminius bus pranešta visuomenei įvairiose priemonėse, taip pat ir portale www.interjeras.lt. Projektą organizuoja parodos partneris Interjeras.lt


Parodos tematikos:

interjeras
interjero ir dekoro detalės
baldai, baldai neįgaliesiems
apšvietimas, įgarsinimas
grindų ir sienų danga
durys, slankiojančios sistemos
židiniai, krosnys
santechnika
šildymas, vėdinimas, oro kondicionieriai
buitis, buities technika

Kiekvienam dalyviui bus suteikta galimybė pristatyti savo įmonės išskirtinumą ir inovacinius sprendimus, alternatyvias interjero erdvės idėjas.

Nepraleisk šios išskirtinės progos prisidėti prie unikalios parodos „Inter Deco 2012“.

Šioje parodoje judėsime NUO IDĖJOS IKI REZULTATO!


Parodos darbo laikas:
Rugsėjo 20-21d. nuo 10val. iki 19val.
Rugsėjo 22d. nuo 10val. iki 17val.

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai