2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Sudalyvaukite !

Sudalyvaukite !

Paskelbta: 2012-07-04 12:49:14
Perskaitė: 2298
„Nepakalbėti su žmogum, kuris vertas pokalbio, - vadinasi netekti žmogaus. O kalbėti su žmogumi, kuris pokalbio nevertas, - vadinasi, veltui švaistyti žodžius. Išmintingas nepraranda nei žmonių, nei žodžių.“

Rugsėjo 20 – 22 dienomis, Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“, bus organizuojama išskirtinė ir analogų Lietuvoje neturinti dizaino ir interjero idėjų paroda – Inter Deco 2012.

Parodos metu vyks:

Jaunųjų talentų pasirodymas visuomenei - „Workshop‘ai“. Juose jaunieji menininkai kurs interjero detales iš kasdieninių smulkmenų, parodys savo gebėjimus, atskleis kitokį požiūrį į dizainą bei interjerą.
Išskirtinis parodos elementas - atskiras segmentas – interjeras pritaikytas neįgaliesiems. Skatiname kiekvieną būsimą parodos dalyvį, kurio specifika yra baldų gamyba, parodoje pristatyti savo pasiūlymus šiam segmentui.

1 NEMOKAMA VALANDA, SEMINARŲ RENGIMUI, parodos metu. Mūsų įmonė apsiima šio seminaro viešinimu, o Jūs seminaro tema, lektoriumi. Mes užtikriname Jums pakankamą viešumą potencialiems tiksliniams klientams !

KONTAKTŲ VAKARAS Kaip dažnai turite progą susitikti su savo konkurentu prie vyno taurės? Pasidalinti patirtimi, mintimis, nuomonėmis? Ar turite galimybę bendrauti su tiekėjais tiesiogiai, neformalioje aplinkoje? Jau tradicija tapusiame kontaktų vakare, galėsite palaikyti tiesioginį kontaktą su savo konkurentu, aptarti verslo galimybes, grėsmes, perspektyvas. Tai puiki proga rasti dar neturėtų kontaktų ar užmegzti pelną nešančius ryšius su kitomis įmonėmis.

Dalyvaukite unikalioje parodoje, kurioje ne tik pralenksite savo konkurentus, bet ir nustebinsite klientus. Paroda „Inter Deco 2012„ suteiks puikią progą tapti žinomais ir konkurencingais rinkos dalyviais. Turėsite galimybę parodyti savo dėmesį ir produkciją klientams, bei sužinoti Jų lūkesčius.

________________________________________________________

Pagarbiai,

Kristina Pancerova
Projektų vadovo asistentė
Projects manager assistant

UAB,,Expo vakarai''
Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda
Mob. +370 655 36556
Faksas +370 464 16104
El.paštas: interdeco@expo-vakarai.lt
www.expo-vakarai.lt

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai