2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Į Lietuvą visų savo baldų gamybą perkelia „Hjellegjerde“

Į Lietuvą visų savo baldų gamybą perkelia „Hjellegjerde“

Paskelbta: 2012-05-21 10:47:57
Perskaitė: 2901
Norvegijos baldų gamintoja „Hjellegjerde“ Lietuvoje ketina atidaryti antrą gamyklą, kai nusprendė visos savo produkcijos gamybą perkelti į mūsų šalį, rašo tinklalapis „news2biz Lithuania“.

„Mus itin džiugina mūsų pasiekimai Lietuvoje, „Hjellegjerde Baltija“ gamykloje Panevėžio centre, todėl nusprendėme į Lietuvą perkelti visą mūsų gamybą“, - tinklalapiui sakė „Hjellegjerde“ generalinis direktorius ir vienintelis įmonės savininkas Olavas Roysetas.

Lietuvoje bus gaminami ne tik „Hjellegjerde“ baldai, bet ir išskirtinių baldų įmonės „Hodnebo“, kuri neseniai bankrutavo ir kurią perėmė „Hjellegjerde“, gaminiai.

„Hodnebo“ gamybos linijai priklauso sofos, kėdės, valgomojo rinkiniai ir vertingiausios bei tarptautinį pripažinimą pelniusios burės formos kėdės.

Nors visos administracinės, rinkodaros bei produkcijos plėtojimo funkcijos toliau bus atliekamos Norvegijoje, perkeldama gamybos procesą į Lietuvą įmonė mūsų šalyje turės atidaryti antrą gamyklą.

„Gamykla Panevėžyje buvo pritaikyta mūsų poreikiams 2007 metais. Pernai buvo laikotarpių, kai mes viršijome jos pajėgumus. Tikrai nesitikėjome, kad mūsų pardavimų rezultatai taip greitai išsems gamyklos Panevėžyje pajėgumus“, - sakė O. Roysetas.
Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai