2023 Spalio 04, Trečiadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

Duris atveria medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centras

Duris atveria medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centras

Paskelbta: 2012-03-19 14:49:45
Perskaitė: 3718
Medienos technologijų ir baldų gamybos praktinio mokymo dirbtuvių rekonstrukcijai ir plėtrai išleista daugiau negu 8,2 mln. litų ir įsigyta įrangos už 7,7 mln. litų, leidžiančios užtikrinti kokybišką stalių, baldžių ir kitų medienos apdirbimo specialistų rengimą.

Naujuoju centru naudosis ne tik Kauno statybininkų rengimo centro mokiniai, bet ir kitų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, universitetų, kolegijų atitinkamų specialybių studentai, taip pat čia galės mokytis kiti, įgyti ar tobulinti tam tikrą kvalifikaciją siekiantys asmenys.

Kauno statybininkų rengimo centre kartu su projekto partneriu Ukmergės technologijų ir verslo mokykla daugiau nei du metus vyko šis infrastruktūrinis projektas, kurio metu vien tik Kaune rekonstruota ir praplėsta daugiau kaip 4,0 tūkst. kv. metrų dirbtuvių, įsigyta daugiau kaip 100 vienetų įrangos.

Bendra projekto vertė 23 mln. litų.

„Rengiame plataus profilio medienos specialistus visai respublikai. Labai gerai, kad pagaliau buvo apsispręsta dėl praktinio mokymo bazių sukūrimo, nes trūkstant lėšų sunku sukurti praktinio mokymo centrus, aprūpintus modernia įranga ir naujausiomis technologijomis visuose Lietuvos respublikos regionuose“,- teigia Kauno statybininkų rengimo centro direktorius Stanislovas Janukaitis. Jis pabrėžė, kad keičiantis technologijoms, dauguma įmonių pajuto trūkumą kvalifikuotų specialistų, turinčių atitinkamą kvalifikaciją šiuolaikinėms technologijoms medienos ir baldų pramonėje. Investuotos lėšos įsigyjant pažangiausią įrangą, atsipirks rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus, kurių šiuo metu stinga darbo rinkoje.

Modernizuotos dirbtuvės ne tik pagerins sąlygas besimokantiesiems ir jose dirbantiems profesijos mokytojams, bet ir pritrauks norinčius įgyti staliaus, baldžiaus ar kitą medienos apdirbimo specialybę.

Projektas „Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centras” įgyvendintas ES Struktūrinių fondų lėšomis.

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai