2024 Birželio 16, Sekmadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Naujienos

„Vadasiga“ užtikrintai įžengė į biuro baldų rinką

„Vadasiga“ užtikrintai įžengė į biuro baldų rinką

Paskelbta: 2017-03-21 11:05:29
Perskaitė: 1700
Lietuviško kapitalo bendrovės „Vadasiga“ vardas rinkoje gerai žinomas jau daugiau kaip dešimtmetį. Iki šiol dažniausiai sieta su kokybiškais lauko baldais ir HORECA, bendrovė rimtai nusitaikė į biuro bei konferencinių baldų segmentą. „Vadasigos“ portfelyje – jau ne vienos žinomos bendrovės įrengtas biuras.

„Pavienių biuro įrengimo projektų visada turėdavome, tačiau jau daugiau nei metus didžiausios mūsų pajėgos sutelktos į modernių, individualizuotų biurų kūrimą įvairioms kompanijoms bei organizacijoms,“ – sako Vaclovas Daukintis, bendrovės „Vadasiga“ direktorius. Pasak jo, didžiausi įmonės projektai šiuo metu susiję su biurų įrengimu ir tai neabejotinai susiję su sparčiai augančia modernių verslo centrų pasiūla. „Vadasiga“ šioje srityje jau turi patirties: kiek anksčiau įrengė Lietuvos ambasadą Maskvoje, Notarų rūmus, koncerno „Achemos grupė“ vadovybės biurą, gamino baldus ISM, LR Prezidentūrai, o šviežiausi darbai – naujasis kompanijos „Auga“ biuras bei biurų nuomos kompanijos „Baltic Business Center“ administracinės patalpos sostinės verslo centre Quadrum, DELFI sporto centras, UAB “Yukon Advanced Optics Worldwide“ biuras Baltarusijoje ir kiti.
Baldai tarsi antras rūbas

Kalbėdamas apie šiuolaikinį biurą ir būtinus jo atributus, p. Daukintis pabrėžia, kad idealus biuras jau seniai nebeapsiriboja stalu ir kėde, svarbi bendra visuma: erdvios patalpos, tinkamą emociją kuriančios interjero spalvos, daug gyvos žalumos, poilsio patalpos, virtuvė. Šiandien vis labiau įsigali suvokimas, jog baldai turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai, sveikatai ir darbingumui – juk dažnas biuro kėdėje praleidžiame daugiau laiko, nei savo namų svetainės fotelyje.

Darbuotojo stalas bei kėdė turėtų būti tarsi drabužiai, priderinti prie individualaus žmogaus: blogai sureguliuotas aukštis, nepatogūs ranktūriai ar netinkamas atlošas sutrikdo deguonies apytaką, greičiau pavargstama, mažėja žmogaus našumas. Šiuolaikiniai stalai ir kėdės suteikia plačias individualizavimo galimybes: šiandien kokybiškų kėdžių pasirinkimas be galo platus, dažna jų turi daugybę funkcijų, reguliuojasi ne tik sėdynės aukštis, bet ir gylis, nugaros linkis, atrama kaklui ir daugelis kitų elementų. Pasakodamas apie reguliuojamo aukščio stalus, p. Daukintis prisimena istoriją, išgirstą iš pirmų lūpų baldų parodoje Švedijoje: pasaulinės kompanijos vadovas dalijosi patirtimi, kaip savo biure sprendžia po pietų smunkančio darbo našumo bėdą – ogi bendrovės stalai tiesiog pakeliami keliais centimetrais aukščiau, žmonės natūraliai išsitiesia, organizmas gauna daugiau deguonies ir darbingumas sugrįžta.

Dar vienas esminis aspektas, būtinas šių laikų biurui – akustinis komfortas. Kai absoliuti dauguma darbo erdvių šiandien yra atviros, užtikrinti žmonių privatumą bei patogumą – šioks toks iššūkis. „Akustinių sprendimų – įvairiausių pertvarų, pusinių sienelių, lubų ar sienų plokščių, kurios gali turėti ne tik funkcinį, bet ir estetinį akcentą pasirinkimas tikrai didelis, – tikina p. Vaclovas. – Šiandien šie sprendimai neatsiejami nuo kitų biuro įrengimo klausimų ir mes sėkmingai juos įgyvendiname.“

Plačiau: http://vz.lt/verslo-aplinka/2017/03/20/3824/vadasiga-uztikrintai-izenge-i-biuro-baldu-rinka#ixzz4bwvhcvcf

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai